alexa
Fast Express tepe banner kampanya 2

Hadise isyan etti! Kadın yapınca erotik erkek yapınca...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hadise isyan etti! Kadın yapınca erotik erkek yapınca...
A
a

Ünlü şarkıcı Hadise, 'Sıfır Tolerans' isimli şarkısına çektiği klip için ateşli denilmesine çok sinirlendi. Hadise, "Kadınlar yapınca ateşli erkekler yapınca bir şey yok." dedi.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk

Fransız manken Aurelien Muller'le çektiği klibi çok konuşulan Hadise, suskunluğunu bozdu. Hadise, "Kadınlar yapınca, erotik oluyor." diyerek yapılan ayrımcılığa ateş püskürdü.

"ERKEKTİR YAPAR, KADINDIR SUSAR"

Hadise, Instagram hesabından klibindeki fotoğrafları paylaşıp altına şu yorumu düştü: "Ben klibime verilen "erotik" damgasına katılmam ve izin vermem! Bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince "erotik" oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç "erotik" kategorisine girmiyor. Ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorundamıyım? Hayır. 'Erkektir yapar, kadındır susar' zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! Maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı
hala 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor. Ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim.

İşte Hadise'nin o paylaşımı:

Ben klibime verilen “erotik” damgasına katılmam ve izin vermem! Bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince “erotik” oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç “erotik” kategorisine girmiyor. Ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorundamıyım? HAYIR. "Erkektir yapar, kadındır susar" zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! Maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı hala 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor. Ama ben bir kadın olarak bunun için savaşmaya ve özgürce sanatımı yapmaya ve yaşamaya devam edeceğim. #AhlaksızlıkSizinKafanızda

 
Ariman web reklam 2
ECC Tur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Göksel Tantuni Eskişehir