Eskişehir'de Büyükerşen'den önemli çağrı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de Büyükerşen'den önemli çağrı
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, şehrimize gelen depremzedeler için ev sahiplerine bir çağrı yaparak, “Misafirlerimizin hayatını kolaylaştıralım. Eskişehirlilere bu duruş ve anlayış yakışır" dedi.  

Sütiş Eskişehir
Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 şehirde büyük yıkıma yol açan deprem sonrası acil durum çalışmalarına devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, şehrimize gelen depremzedelerin hayatını kolaylaştırmak için de her alanda çalışmalarını sürdürüyor. Afet bölgesinden Eskişehir’e 17 binden fazla depremzede gelirken, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen misafirlerimiz için önemli bir çağrı yaptı.

"ESKİŞEHİRLİLERE DURUŞ VE ANLAYIŞ YAKIŞIR"
Başkan Büyükerşen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Evini kiraya veren veya verecek olan değerli ev sahiplerine bir çağrıda bulunmak istiyorum. Deprem bölgesinden şehrimize gelen misafirlerimiz en azından bir düzen kurana kadar kira konusunda kendilerine yardımcı olmanızı rica ediyorum. Sözleşmenizde depozito almamak, ilk 3 ay düşük bedel gibi maddeler bile misafirlerimizin hayatını kolaylaştıracaktır. Eskişehirlilere bu duruş ve anlayış yakışır.” ifadelerini kullandı.
 
 
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Sadi necerli 20 Şubat 2023 23:10

Belediyenin konuk evleri var oralara depremzede yerleştirildimi ?

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi