alexa
Hatipoğlu-WEB

Aylık 500 bin lira kazanıyorum

Videoyu Aç Aylık 500 bin lira kazanıyorum
A
a

Sosyal medya fenomenliğinin kitabını yazan Kerimcan Durmaz, ilk çıktığında 200 bin TL olan aylık kazancını şimdilerde 500 bin TL'ye kadar çıkardı.

Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz, her geçen gün şöhretine şöhret katmaya devam ediyor. Son yaptığı açıklamalardan birinde "Ne kadar kazandığımı ben bile bilmiyorum" diyen Durmaz'ın aylık kazancının 500 bin lira olduğu ortaya çıktı.

Konuyla ilgili Habertürk'teki köşesinde bir yazı kaleme alan Esin Övet, "Kerimcan Durmaz'ın ilk çıktığında aylık kazancı 200 bin TL'ydi. Şimdi 500 bin TL'lere çıkardı kazancını. Siz bunları konuşurken, o ocak ayında Bostancı Gösteri Merkezi'nde şov yapacak" ifadelerine yer verdi.


İşte Esin Övet'in yazısındaki ilgili kısım;

Günümüzde şöhret ve sosyal medya ağı o kadar hızlı ki yetişmek imkânsız. Her gün biri şöhret oluyor. Binler onu takip ediyor, arkasından gidiyor. Kerimcan Durmaz'ı da öyle keşfetmiş, sürekli yazıyordum. Ne yaptığını anlatmaya çalışıyordum. Hatta birçok gazeteci arkadaşım "Ne yazıyorsun ne yaptığı belli olmayan birini?" diye kızıp söyleniyordu bana. Ama bizim işimiz kitlelerin takip ettiği yönü bulup çıkarmak, keşfetmek, duyurmak.


OCAKTA ŞOVU VAR

Yarın başka Kerimcanlar çıkar, onları takip ederim, onları yazarım. "Ben bilmem kimim, ne yazacağım onu" demem. Diyemem. Sonuç olarak babanızın gazetesinde yazar çalışırsınız, o zaman yazmazsınız. O ayrı.
Neyse diyenler pek fazla. Ama artık o dönemler de geçti, bitti, haberiniz ola. Bakınız milletin "Ne yazıyorsun?" dediği adam Kerimcan Durmaz'ın ilk çıktığında aylık kazancı 200 bin TL'ydi. Şimdi 500 bin TL'lere çıkardı kazancını. Siz bunları konuşurken, o ocak ayında Bostancı Gösteri Merkezi'nde şov yapacak.

Kerimcan ne şarkı söylüyor ne de tiyatro yapıyor. Sadece DJ kabinine geçiyor, dans ediyor, elinde mikrofon şarkılara playback yapıyor. Şu dönem gençlik böyle insanların peşinde. Yapacak bir şey yok. Yeni dönem gelene kadar sevsen de sevmesen de bu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat