Orgeneral Güneykaya'dan Büyükerşen'e ziyaret

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Orgeneral Güneykaya'dan Büyükerşen'e ziyaret
A
a

Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral İsmail Güneykaya, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e iade-iziyarette bulundu.

Sütiş Eskişehir
Muharip Hava Kuvveti Komutanı Orgeneral İsmail Güneykaya, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e iade-iziyarette bulundu.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Yüksek Askeri Şura kararı gereği Muharip Hava Kuvveti Komutanlığı görevine getirilen Orgeneral İsmail Güneykaya’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirmiş ve görevinde başarılar dilemişti.Orgeneral Güneykaya da Başkan Büyükerşen’eiade-i ziyaret gerçekleştirdi. Güneykaya’yı belediye binası önünde Büyükerşen ve zabıta tören mangası karşıladı. Karşılama sonrası Büyükerşen, Güneykaya’yı makamında ağırladı.
Eskişehir’in köklü bir havacılık kültürü olduğunu ve çok önemli bir havacılık şehri olduğuna dikkat çeken Başkan Büyükerşen, Orgeneral Güneykaya’ya yeni görevinde üstün başarılar diledi. Güneykaya da Eskişehir’de görev yapmanın onurunu yaşadığını belirterek nazik misafirperverliği nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür etti.

Büyükerşen’in Güneykaya’ya Atatürk büstü hediye ettiği ziyaret, karşılıklı görüş alışverişinin ardından çektirilen fotoğraf ilesona erdi.
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi