Odunpazarı’nda ispiyonculuk kavgası

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Odunpazarı’nda ispiyonculuk kavgası
A
a

Odunpazarı Belediyesi meclis toplantısında AK Parti Meclis Üyesi Yüksel Yoldaş ile CHP Meclis Üyesi Ali Haydar Çelik arasında ispiyonculuk gerginliği yaşandı. 

Sütiş Eskişehir

Çelik’in konuşmasının belediyenin gündem maddesiyle ilgili olmadığını söyleyen Yoldaş, Ali Haydar Çelik’i 1980 öncesinde devrimci arkadaşlarını ispiyonlamakla suçladı. Yoldaş, “Lafa bakarım laf mı diye, söyleyene bakarım adam mı diye. 1980’den önce bütün arkadaşlarını ispiyonlayıp polislerin arkasında gezip de ben solcuyum diyenlere burada pirim vermiyoruz. 1980’den önce biz bunları meydanda göremedik. Şimdi de göremeyeceksiniz. Cipe binerek emekçilik olmuyor” dedi.

"İSPAT ETMEK ZORUNDASIN"

Yüksel Yoldaş’a tepki gösteren Çelik, “Terbiyesizlik yapma.  İftira atıyorsunuz. Benim emniyette bir tane ifadem yok. İspat etmezsem müfterisin. Ben emekten yanayım. Uzun zaman devrimci mücadelede yer almış, yoldaşlarını hiçbir zaman satmamış, alnı açık biriyim. 49 yıldır mücadelemi sürdürüyorum. Bu iftira bana değil tüm emekçilere. Emniyet kayıtları orada. Bir kişiye ihanet etmişsem” diye konuştu.
Kaynak : MELTEM KARAKAŞ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat