O yasak Eskişehir’de de başladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç O yasak Eskişehir’de de başladı
A
a

Son yıllarda özellikle İstanbul’da güvenliği sağlamak ve olumsuz durumlara karşı tedbirli olmak için sitelere kask ile girmek, site yönetimleri tarafından yasaklanıyor. Motorcuların isyan ettiği ‘sitelere kasksız giriş yasağı’ uygulaması Eskişehir’de de başladı.

Sütiş Eskişehir
Motorcuların isyan ettiği ‘sitelere kasksız giriş yasağı’ uygulaması Eskişehir’de de başladı.

Son yıllarda özellikle İstanbul’da güvenliği sağlamak ve olumsuz durumlara karşı tedbirli olmak için sitelere kask ile girmek, site yönetimleri tarafından yasaklanıyor.

Yasak Eskişehir'de de uygulanmaya başladı


Site yönetimleri, bu kararla asayişi sağlamak maksadıyla motokurye kılığında sitelere girilmesini engellemek isterken, motokuryeler ise kapıda bıraktıkları kasklarının çalındığı gerekçesiyle bu duruma tepki gösteriyor. Son günlerde tartışma konusu haline gelen önlemler özellikle İstanbul’da motokuryeler tarafından eleştirilirken, bu yasak Eskişehir’de de uygulanmaya başladı. Hırsızlık ve diğer asayiş konularında siteye kimin girip, çıktığını görebilmek isteyen site yönetimi, binaya kask ile girişi yasakladı. Bina girişine asılan ‘kasklı giriş yasak’ uyarısını gören vatandaşlar hayrete düşerken, motokuryelerin bu duruma nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi