MHP Odunpazarı'nda bayrak değişimi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç MHP Odunpazarı'nda bayrak değişimi
A
a

MHP Eskişehir Odunpazarı İlçe Olağan Kongresi'nde tek aday olarak seçime giren Okan Ekşi başkanlığa seçildi.

Sütiş Eskişehir

MHP Odunpazarı İlçe Olağan Kongresi'nde tek aday olarak seçime giren Okan Ekşi başkanlığa seçildi.

Kongreye MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, İl Başkanı İsmail Candemir ile partililer katıldı. Kongrede divan başkanlığını Genel Başkan Yardımcısı Yönter yaptı. Seçime tek aday olarak giren Okan Ekşi yönetim kurulu listesini divana sundu. Odunpazarı ilçe başkanlığına seçilen Okan Ekşi, önceki başkan Mustafa Komar'dan görevi devraldı.

“Boş oy kullananlar istifa etsin”

Kongre başlangıcında konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, partinin Tepebaşı kongresinde boş oy kullananları sert dille eleştirerek, “Allah aşkına elimizi vicdanımıza koyalım. Bu olacak iş değil. O zaman bu arkadaşlarım delegelikten istifa etsinler. 87 kişi katılıyor. 37 arkadaşımız kuvvetle muhtemel ortak bir hareketle boş oy kullanıyor. İstirham ediyorum. Bu parti bizim, bu dava bizim. Boş oy demek, ‘siz yoksunuz’ demektir. Ben gece uyuyamadım. Genel başkanım bana gidince soracak. Bu ne diyecek Ne diyeyim? Beraber karar verelim burada. Odunpazarı ilçe teşkilatı olarak delegelerimiz olarak bir tane boş oy istemiyoruz arkadaşlar. Boş oy yerine, oy kullanmayacak varsa saygı duyarım” dedi.

“MHP Eskişehir’de belediye alamaz algısını yıkacağız”

Tek aday olarak seçimi kazanan yeni Odunpazarı İlçe Başkanı Okan Ekşi konuşmasında, “Kıymetli dava arkadaşlarım, zaman artık çalışma zamanıdır. Kapı kapı, sokak sokak, insanlarımıza ulaşma zamanıdır. Bugünden başlayarak Eskişehir halkına beraber ulaşacağız. Kaygılarımızı, endişelerimizi, amacımızı anlatmak zorundayız. Halkımıza ayrışmadan, kardeş kavgasına düşmeden birliğimizin birliğimizi muhafaza edilerek dava daha yaşanılabilir bir Eskişehir gayemizi anlatmalıyız. Barışmak, kucaklaşmak ve fırsat arayan tüm insanlarımızı Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında buluşmaya davet etmeliyiz. Yaklaşmakta olan yerel seçimlerde başarılı olarak Milliyetçi Hareket Partisi’ne karşı ‘Eskişehir’de belediye alamaz’ bakış açısını yıkacağız. Üretken belediyecilik politikamızı tüm Eskişehir’e göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Eskişehirli 14 Ağustos 2023 19:45

Bayrak değişimi değil,talimatla bir düdükle otur,bir düdükle kalk 😅😂🤣

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi