Hatipoğlu'ndan Eskişehir seçimleri için yeni açıklama!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Hatipoğlu'ndan Eskişehir seçimleri için yeni açıklama!
A
a

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, yerel seçimlerle ilgili flaş bir açıklamada bulundu.

Sütiş Eskişehir
İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, yerel seçimlere tek başına katılacakları şekilde hazırlık yaptıklarını belirterek, "İnşallah büyükşehirde, ilçelerde ve genelde tek başımıza seçime gireceğiz ve İyi Parti olarak oyumuzu artıracağız" dedi.

Hatipoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil'in düzenlediği basın toplantısına katıldı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, açıklamaları ve Büyükerşen ile bir girdiği polemiğe ilişkin, CHP’li insanlar bile beni aradılar, benden özür dilediler ama bu yaştan sonra mahkemelere mi gideyim, uğraşmaya gerek yok. Hocamın zaten başkanlık yapamayacağı bu süreçte görülmüştür, bunlara gülüp geçiyoruz" dedi.

Hatipoğlu, AK Parti, MHP ve İYİ Parti'nin ittifak içinde yerel seçime gidebileceği yönündeki açıklamalarının sorulması üzerine, "Bunlar benim şahsi fikirlerim, partimizi bağlamaz. Biz partinin ana organları ne karar verirse onu yapacağız. Yakın zamanda yaptığı açıklamalardan herkes kendi işine gelenleri çekip alıyor ama bizim önceliğimiz hep İyi Parti’nin tek başına seçime girmesi. İnşallah büyükşehirde, ilçelerde ve genelde tek başımıza seçime gireceğiz ve İyi Parti olarak oyumuzu artıracağız" değerlendirmesinde bulundu.
Kaynak : Şener Çetin
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
bekir yıldırım 10 Ağustos 2023 09:35

Gir de boyunun ölçüsünü al

0 0 Cevap Yaz
Esesyaşar 9 Ağustos 2023 21:09

Vekilim eskişehire şimdiden çok büyük hizmete başladın gerçekleri haykırarak

0 0 Cevap Yaz
Sadık 9 Ağustos 2023 17:28

Gir girde boyunun ölçüsünü al!!!

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi