Fatih Altaylı'dan flaş Büyükerşen iddiası!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Fatih Altaylı'dan flaş Büyükerşen iddiası!
A
a

Gazeteci Fatih Altaylı, Eskişehir Büükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in adaylığıyla ilgili CHP içinde konuşulan bazı iddiaları gündeme getirdi

Sütiş Eskişehir
Gazeteci Fatih Altaylı, Eskişehir Büükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'in adaylığıyla ilgili CHP içinde konuşulan bazı iddiaları gündeme getirdi. Altaylı, "İki kişiyi aday yapmak istemediklerini biliyorum. Bir tanesi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen diğeri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu" ifadesini kullandı.
Altaylı, şunları söyledi:
“Kemal Kılıçdaroğlu hepimizi aptal yerine koymaya devam ediyor. Kendisine güveniyorsa İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olsun. Çünkü Ekrem İmamoğlu’nu aday yapmamak için 40 takla atıyorlar. İki kişiyi aday yapmak istemediklerini biliyorum. Bir tanesi Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen diğeri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu. Çok uzun zamandır Eskişehir’de çok kıymetli hizmetler yapan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanını aday yapmayacaklar. Ben bunu biliyorum. Yok yaşı var diyecek. Yok başka bir şey diyecek. Parti içerisinde bunların konuşulduğunu duyuyoruz.”

 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Zafer SAKARYA 13 Eylül 2023 13:17

Yılmaz hocadan başkasını aday yaparlarsa AKP ye hizmet ettikleri tescillenmiş olacak.

0 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat