Eskişehirlilerden çok önemli "2. tur" mesajı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirlilerden çok önemli "2. tur" mesajı
A
a

28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan cumhurbaşkanlığı seçiminde sandığa gitme çağrısı yapan Eskişehirli vatandaşlar, “Herkes sandığa gitsin. Tepki sandığa gitmemekle verilmez. Tepki sandığa giderek, oy kullanarak verilir. Oyumuza sahip çıkalım” dedi.

Sütiş Eskişehir
Türkiye 28 Mayıs Pazar günü bir kez daha sandık başına giderek, 13. cumhurbaşkanını belirleyecek. 28 Mayıs’ta sandığa gitme konusunda kararlı olduklarını söyleyen Eskişehirli vatandaşlar, herkesin mutlaka sandığa gitmesi gerektiğini ve oyuna sahip çıkması gerektiğini ifade etti.

Mustafa Yücel
“Sandığa gideceğim. Herkesin görevini yapması gerekir yurttaş olarak. Eğer şikayetin varsa şikayetini belli edeceksin, memnuniyetin varsa memnuniyetini belli edeceksin. Vatandaşlık görevini yerine getireceksin. Herkesin özellikle gençlerin sandığa gitmesini istiyorum.”

Sibel Dal
“Sandığa gideceğim tabi ki. Gitmek istemeyenler karamsar kaldıklarındandır ve kaybedecekleri içindir. Umudunu kaybetmemeli kimse. Herkes sandığa gitsin. Şansını denesin mutlaka. Bir şeylerin değişmesi lazım artık Türkiye’de.”

Gürol Yer
“Yüzde 100 sandığa gideceğim. Gitmeyenleri de götüreceğim. O konuda da özellikle çalışıyorum. Çünkü son şansımız. Bilinçli olan, geleceğini düşünen sandığa gider. O sandık mecburiyet. Başka bir şansımız yok.”

Sadık Durukan
“Sandığa gideceğim. Vatandaşlık görevimi yerine getireceğim. Sandığa gitmemek yanlış. Hem vicdani açıdan hem de hukuki açıdan asli görevimiz. Nasıl vergimizi ödüyorsak bu da bizim görevimiz. O yüzden sandık başına. Herkes sandığa gitsinler. İrademizin sandığa yansıması gerekir.”

Halil Koşer
“Sandığa gideceğim. Sandığa gitmek istemeyenler aslında artık sıkıldılar bu yönetimden. Değişim istiyorlar bir yandan. Gitmesi gerekiyor herkesin sandığa. Ben de herkesin gitmesini isterim sandığa. Bu bir yurttaşlık görevidir.”

İbrahim Yıldırım
“Sandığa gideceğim. Sandığa gitmek istemeyenler şeriatı istiyor herhalde. Yeniden Avrupalaşmak lazım. Durmadan mülteci geliyor. Demokrasi için, adalet için değişim şart. Herkes sandığa gitsin. Oyunu kullansın.”

Ahmet Dikmen
“Sandığa gideceğim. Gitmek lazım. Bu bizim için büyük bir fırsat. Demokrasi bize bu nimeti vermiş. Sandığa gideceğiz vatandaşlık görevimizi yapacağız. Herkes sandığa gitsin. Tepki sandığa gitmemekle verilmez. Tepki sandığa giderek, oy kullanarak verilir. Oyumuza sahip çıkalım.”
 
Kaynak : MELTEM KARAKAŞ
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Es-es sevdalısı 19 Mayıs 2023 22:06

Doğru Adam kazanır............. Doğruya doğru........

0 0 Cevap Yaz
Esesli 19 Mayıs 2023 22:05

İsterseniz seçim gününe kadar sandığın yanında yatın, CUMHUR İTTİFAKI kazanacak..............

1 0 Cevap Yaz
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat