Eskişehir yanıp kavrulacak! O saatlere dikkat

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir yanıp kavrulacak! O saatlere dikkat
A
a

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin Erken Uyarı Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, halen mevsim normalleri civarında seyreden sıcaklıkların, Eskişehir'de devam edeceği belirtildi. Hava sıcaklıklarının 2 ila 4 derece artmasıyla kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşların günün en sıcak saatlerinde dikkatli olmaları istendi

Sütiş Eskişehir
Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğünün son tahminlerine göre, Eskişehir'de hava sıcaklığının 2 ila 4 derece artması bekleniyor.

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü tarafından yayınlanan hava tahmin raporuna göre, Eskişehir’in de içinde olduğu bölgede havanın az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerine çıkarak 2 ila 4 derece artması bekleniyor. Hava sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde seyretmesinin beklenmesi nedeniyle kronik rahatsızlığı olanlar, yaşlılar ve çocuklar başta olmak üzere vatandaşların günün en sıcak saatleri olan 11.00 ile 17.00 saatleri arasında dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Eskişehir’de günün en yüksek sıcaklığı 43 derece ile Sarıcakaya’da beklenirken, Tepebaşı ve Odunpazarı ilçelerinde ise hava sıcaklığının 35 derece olacağı öngörüldü.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi