Eskişehir trafiğini rahatlatacak: Sona gelindi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir trafiğini rahatlatacak: Sona gelindi
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Odunpazarı-Atatürk Lisesi kavşak ve trafik akışı düzenlemesinde 3’üncü ve son etap çalışması başladı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin Odunpazarı-Atatürk Lisesi kavşak ve trafik akışı düzenlemesinde 3’üncü ve son etap çalışması başladı.

Büyükşehir Belediyesi’nin Odunpazarı ve Atatürk Lisesi kavşaklarında özellikle pik saatlerde yaşanan trafik sıkışıklığını çözmek ve ulaşımı kolaylaştırmak için 3 etap halinde hayata geçirdiği kavşak düzenlemesi projesinde ekiplerin 7/24 mesaisi devam ediyor.Çalışma kapsamında 3’üncü etaba geçen ekiplerin yoğun çalışması devam ediyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin sıcak asfalt serimi sonrası Ulaşım Dairesi ekiplerinin yol çizgi boyama çalışmaları yaparken Park ve Bahçeler Dairesi ekiplerince de peyzaj çalışması ve çevre düzenlemesi gerçekleştiriliyor. Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sevgili Eskişehirliler, tarihi Odunpazarı bölgesinde gerçekleştirdiğimiz kavşak ve trafik akışı düzenlemesi çalışmalarımız kapsamında 3. ve son etap çalışmalarımız başladı. Çalışmalar kapsamında Ulaşım Dairemiz tarafından yol çizgi boyama ve sinyalizasyon çalışmaları ile Park ve Bahçeler Dairemiz tarafından peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Çalışmalar süresince rahatsızlık verdiğimiz esnafımız ile bölge halkından özür diliyor, sahada 7/24 esasına göre çalışan personelimize teşekkür ediyoruz.” denildi. Büyükşehir Belediyesi yetkilileri çalışmanın kısa sürede tamamlanacağını belirttiler.

Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Eses 10 Ağustos 2023 22:06

Yunusköy Kavşağına sinyalizasyon istiyoruz. Kavşak Çukurhisar tarafından gelen araç trafiğinin hızı nedeni ile dönüş yapan araçları tehdit ediyor.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi