Eskişehir polisi işi sıkı tutuyor! 2 bin 114 şahıs ve 2 bin 755 araç...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir polisi işi sıkı tutuyor! 2 bin 114 şahıs ve 2 bin 755 araç...
A
a

Eskişehir’de polis ekiplerinin çalışmasında 2 bin 114 şahıs ve 2 bin 755 araç sorgulanırken, aranması olan şahıslar yakalandı.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de polis ekiplerinin çalışmasında 2 bin 114 şahıs ve 2 bin 755 araç sorgulanırken, aranması olan şahıslar yakalandı.

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Odunpazarı ile Tepebaşı İlçe Emniyet müdürlüklerine bağlı mahalleler, ara sokaklar, park ve bahçelerde şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde şok uygulama ve çalışmalar yapıldı. Yapılan faaliyetler neticesinde; 2 bin 114 şahıs, 2 bin 755 araç sorgulanarak 2 araca çeşitli maddelerden toplam bin 902 TL cezai işlem uygulandı. Yine ekiplerin çalışmalarında 1 şahıstan havalı tabanca ele geçirilmiş, 1 hırsızlık şüphelisi yakalanmış, 1 hassas terazi ve 1 adet muşta ele geçirildi İl genelinde 8 ayrı faili firar olayın şüphelisi yakalanarak gerekli işlemler uygulandı. Ayrıca, 2 şahsın hakaret suçundan arandığı, 2 şahsın basit yaralama suçundan arandığı, 5 şahsın yoklama kaçağı, 4 şahsın çeşitli suçlardan arandığı tespit edilerek gerekli işlemler uygulandı. Polis Merkezi Amirlikleri Güven Masası’na müracaatta bulunan 255 vatandaşa gerekli konularda yardımcı olundu.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi