Eskişehir MHP'de Candemir güven tazeledi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir MHP'de Candemir güven tazeledi
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir 14. Olağan Kongresi’nde tek aday olarak seçime giren İsmail Candemir yeninden başkanlığa seçildi

Sütiş Eskişehir
Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kongreye il teşkilatının yanı sıra MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Nevzat Ünlütürk de katıldı. Divan başkanlığını İzzet Ulvi Yönter’in yaptığı kongrede mevcut MHP İl Başkanı İsmail Candemir tek aday olarak yönetim kurulu listesini divana sundu. Candemir, yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi. 

“CHP’DEKİLER BİRBİRİNİN CANAVARI OLMUŞ”

Kongrede Cumhuriyet Halk Partisi’ni demokrasi söylemleri üzerinden sert sözlerle eleştiren Yönter, “Seçim öncesinde kongrede söz alarak partililere hitap eden MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, “Biz bugün bir demokrasi örneği gösteriyoruz. CHP genel başkanı, ‘CHP demek demokrasi demektir’ diyor. Ben CHP’ye baktığım zaman demokrasi falan görmüyorum. CHP’ye oy vermiş değerli vatandaşlarımız da bu gerçeği mutlaka teyit edeceklerdir. Burada bizim aramızda kongrede sandalye fırlatan var mı? Yok. Yumruklar havada mı? Yok. Bayılan ayılan var mı? O da yok. Sedyeyle dışarı çıkartılan var mı? O da yok. ‘Hırsızlar dışarı çıksın’ diye feryat eden de yok. CHP’de ise var. Biz çiğ süt emmedik karnımızın ağrısından da şikayet etmiyoruz. Dün İzmir İl Başkanlığı’nın kongresinde neler yaşandığını hepimiz biliyoruz. CHP’de filler tepişiyor, çimler eziliyor. CHP’de çıkar odakları çarpışıyor. Kutuplaşma almış başını gitmiş. CHP içinden bir başka parti ya da partiler çıkması da mukadder. CHP’dekiler birbirlerinin canavarı olmuşlar” diye konuştu.

 
Kaynak : Abdullah Güçlü
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi