Eskişehir'e büyük hizmet

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'e büyük hizmet
A
a

Kuruluşunun 50. yılını kutlayan, yapı malzemeleri sektöründe  birçok ulusal ve uluslararası firmanın distribütörlüğünün yanı sıra Viena Mutfak ve Viesta Banyo gibi markaların çatı kuruluşu Numan Kaleli A.Ş., Bursa, İstanbul İkitelli ve çok yakında devreye girecek olan İstanbul Pendik şubelerine bir yenisini daha ekleyerek Eskişehir şubesini hizmete sundu

Sütiş Eskişehir
Birbirinden değerli markaların tedarikçiliğinin yanında Viena Mutfak ve Viesta Banyo gibi markaların çatı firması olan Numan Kaleli A.Ş., kuruluşunun 50. yılında hızlı ve emin adımlarla yatırımlarına devam ediyor. Bu yatırımlar kapsamında, çözüm ortaklarından olan NG Kütahya Seramik ve birçok kıymetli markanın iş birliği ile Numan Kaleli A.Ş. , Eskişehir Şubesi’ni AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eskişehir Sanayi Odası Başkanı Celalettin Kesikbaş, NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral ile Numan Kaleli Yönetim Kurulu Başkanı Cem Kaleli, sektörün değerli markalarının yöneticileri ve birçok sektör profesyonelinin katılımıyla düzenlenen törenle hizmete sundu. 

‘’İŞBİRLİĞİYLE SEKTÖRDEKİ KONUMUNU GENİŞLETİYOR’’
NG Kütahya Seramik işbirliğiyle sektördeki konumlarını genişlettiklerini kaydeden Numan Kaleli Yönetim Kurulu Başkanı Cem Kaleli ise, “Bunun ilk adımını Bursa merkez mağazamızdaki dönüşümle attık. Ardından Eskişehir mağaza yatırımımız geldi. Mağazamız 3 katta, 1.500 metrekarelik alandan oluşuyor. Bu ay sonu itibari ile İstanbul Anadolu yakasında yer alan mağazamız 1.400 metrekare alanda faaliyete başlayacak. İstanbul Avrupa yakasında yer alan mağazamızla birlikte toplam 4 mağazamızda 100’ü aşkın çalışanımızla istihdam sağlayoruz. NG Kütahya Seramik işbirliğiyle ülkemize sunduğumuz katma değeri daha da artırıyoruz. Bu kapsamda yeni yatırımlarımıza da durmaksızın devam edeceğiz” diye konuştu.

‘’ÜLKEMİZİN GELECEĞİ İÇİN YATIRIMLARA DEVAM EDİYORUZ’’
NG Kütahya Seramik olarak vatan sevgisini, ülkeye hizmetle eşdeğer gördüklerini belirten NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Ülkemizin geleceği için sanayileşmenin bir gereği olarak yatırımlarımıza devam ederken durmadan çalışıyoruz. Yatırımlarımızın geleceğimizin emanetçisi, yarınların bekçisi olan genç arkadaşlarımıza, gelecek nesillere en güzel yatırım olduğunu düşünüyoruz. 1989 yılında başladığımız yolculuğumuzda ilk olarak ulusal, ardından global marka olmak yönünde hızlı adımlarla ilerledik. Şu an dünyanın pek çok ülkesinde NG Kütahya Seramik ürünlerini “Made in Türkiye” damgasıyla pazara sunmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

‘’İLKLERİN ŞEHRİ ESKİŞEHİR’E İLKLERİ GETİRECEK’’
Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, “Bölgemizin önemli markalarından NG Kütahya Seramik’in yeni yatırımından ziyadesiyle memnunuz. İlklere imza atan NG Kütahya Seramik’in ilklerin şehri Eskişehir’e yeni ilkler getireceğine inanıyoruz. Eskişehir’de inşaat piyasası son dönemde gelişiyor. Bu nedenle şehrimizin böyle yatırımlara ihtiyacı var. Mağazanın çalışanlara, sektör paydaşlarına, bölgemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

‘’ESKİŞEHİR’E KALICI DEĞER GETİRECEK’’
Eskişehir Milletvekili Harun Karacan “İnşaat sektörü şu anda Türkiye ekonomisi için lokomotif bir sektör. Bu konumunun sürdürülebilir olması çok önemli. NG Kütahya Seramik’in bu yatırımı, Eskişehir’e kalıcı bir şekilde katma değer sağlamayı sürdürecektir” ifadelerinde bulundu.

‘’YATIRIMLAR TÜM DÜNYADA GURUR VESİLESİ’’
Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Kesikbaş, “Bir sanayici için en büyük mutluluk kaynağı bitmiş ürünü görebilmek. Yaratılan eserler en büyük hazzı veriyor. Çok fazla üretmeye ihtiyacımız olduğu bir dönemde böyle güzel yatırımların böyle güzel showroomlarda sonuç bulması ve tüm dünyada gurur vesilesi olması son derece iftihar verici bir durum. Böyle bir markanın Eskişehir’e hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor ve çok kıymetli buluyorum” dedi.

İLKLER VE EN İYİLER BİR ARADA
“Yenilikçi Hizmet” anlayışı ile yola çıkan Numan Kaleli A.Ş. Eskişehir Şube’de, NG Kütahya Seramik’in en yeni ve inovatif ürün kreasyonları yanı sıra banyo, mutfak ve tüm yaşam alanlarına çözüm üreten seçkin markaların ürünleri ile Viena Mutfak ve Viesta Banyo markalarının son trend ürünleri sergileniyor.

 
Kaynak : Anadolu Gazetesi
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi