Eskişehir'e 4 yıl aradan sonra iyi geldi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'e 4 yıl aradan sonra iyi geldi
A
a

A Milli Takım'ın, UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde oynayacağı Ermenistan maçına saatler kala maç öncesi Eskişehir Valilik Meydanı'nda Fanzone alanı kurulan etkinlikler tüm hızıyla devam etti.

Sütiş Eskişehir
A Milli Takım'ın, UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde oynayacağı Ermenistan maçına saatler kala maç öncesi Eskişehir Valilik Meydanı'nda Fanzone alanı kurulan etkinlikler tüm hızıyla devam etti.

Milli heyecan tüm hızıyla devam ederken, Türkiye’nin dört bir yanından gelen vatandaşlar ve Eskişehir halkı vilayet meydanına kurulan sponsor etkinlikleri, eğlence dolu çeşitli oyunlar ile 7’den 70’e eğleniyor. Oyunlarda başarılı olan taraftarlar, forma ve maç bileti gibi çeşitli hediyeler kazanma imkanı da buluyor.  Bilet bulamayan vatandaşlar, Vilayet Meydanı’na kurulacak dev ekrandan Türkiye - Ermenistan maçını takip ederek, milli heyecana ortak olacak. Etkinliğe birçok sayıda katılan Futbol severler, Oldukça heyecanlı olduklarını, Etkinliğin çok keyifli geçtiğini ve Türkiye’nin Ermenistan karşısında 2-1 galip geleceğini söyledi.

“ETKİNLİĞİ DÜZENLEYENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Vilayet Meydanı’nda ki etkinliklerde eğlenen Gazi Ulu ,”Eskişehir’ de böyle bir etkinlik düzenlendiği için çok mutluyum. Etkinliği düzenleyenlere teşekkür ediyorum. Eskişehir halkı olarak da böyle bir organizasyonun içinde olmaktan keyif alıyorum. Bu Akşam oynanacak maçta milli takımıza başarılar diliyoruz. Maça gideceğim. Bir maç skorum yok ama gönüller bir Türkiye yensin istiyoruz. Yenilmeyeceğiz, yeneceğimizden de eminim.

“4 YIL ARADAN SONRA TEKRARDAN ESKİŞEHİR’E GELDİ”

Emir Uzun,”Türkiye’ye tam destek vermek istiyoruz ve başaracağına inanıyoruz. Türkiye Milli takımımız 4 yıl aradan sonra tekrardan Eskişehir’e geldi heyecanlıyız. Buraya kurulan oyun etkinlikleri gerçekten çok güzel. Sponsor etkinliklerinin hepsine katılarak şansımızı deneyeceğiz. En zoru şut çekme etkinliği oldu. Diğer etkinlikte de son da elendik. Biraz sonra da dark deneyeceğiz bakalım formayı alabilecek miyiz? Heyecanlıyız” dedi.

TÜRKİYE 2-1 VEYA 3-2 YENER

Hasan Başkaya – Murat Çınar Keser,”Ortam gerçekten on numara gerçekten etkinliği beğendik. Biz ikimiz arkadaşız şut çekiminde bir tane kaçırdım. Bir tanesi ise direkten döndü. En çok şut çekimini beğendik. Formayı bir türlü kazanamadık. Maça gideceğiz. Oyunlar da inşallah bilet hediyesi çıkar bize. Maç skoru verecek olursak Türkiye 2-1 veya 3-2 yener” diye konuştu.

“ORGANİZASYON ÇOK GÜZEL”

Sudenur Akgun,Biz Ankara’dan geldik maç için. Organizasyon çok güzel hepsi dizayn edilerek hazırlanmış. Hepsi çok iyi düşünülmüş. Tüm stantlarda da etkinliğe katılmayı düşünüyoruz. Maça gideceğim. Maç hakkın da skor tahminim 2-1 Türkiye kazanacağını düşünüyorum.

“CİNSİYET AYRIMI YAPILAMADAN ORGANİZASYON YAPILMIŞ”

Selma Ay, “Ben Organizsyonun çok güzel olduğunu düşünüyorum. Her yaştan kadınlar burada cinsiyet ayrımı yapılmadan ve eşitsizlik yapılmadan böyle bir organizasyon yapılmış. Her kadının ve kızın gelmesini istiyorum. Skor hakkında da 2-1 Türkiye’nin kazanacağını düşünüyorum. Şuan da il defa şut çekim etkinliğine gireceğim bu çok eğlenceli gözüküyor. Şansımızı deneyeceğiz” dedi
 
Kaynak : Emrah Köse
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi