Eskişehir'deki o işletme yıkıldı: Ruhsatı bile yokken...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'deki o işletme yıkıldı: Ruhsatı bile yokken...
A
a

Eskişehir Yukarı Söğütönü - Keskin yolu üzerinde bulunan bir işletme gerekli evrakları olmadığı halde açık alanda oluşturduğu etkinlik alanında düğün ve nişan organizasyonları yapıyordu

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Yukarı Söğütönü - Keskin yolu üzerinde bulunan bir işletme gerekli evrakları olmadığı halde açık alanda oluşturduğu etkinlik alanında düğün ve nişan organizasyonları yapıyordu. Tepebaşı Belediyesi yasal olmayan bu duruma tepkisiz kalmadı. Ekipler, jandarma gözetiminde etkinlik alanında bulunan kamelyaların yıkımını gerçekleştirdi.
Yaz sezonu ile birlikte bazı işletmeler gerekli ruhsatları olmadığı halde düğün, nişan gibi organizasyonlar yapıyordu. O işletmelerden bir tanesi de Yukarı Söğütönü-Keksin Yolu üzerindeydi. Et, mangal üzerine lokanta ruhsatlı o işletme gerekli evrakları olmadığı halde açık alanda oluşturduğu etkinlik alanında düğün ve nişan organizasyonları da yapıyordu. Söz konusu alanla ilgili yaklaşık iki ay önce Tepebaşı Belediyesi Encümeni yıkım kararı almıştı. Belediyeye bağlı ekipler alınan kararı uyguladı. Keskin yolu üzerinde bulunan işletmeye giden Tepebaşı Belediyesi ekiplerine olası bir duruma karşı onlarca jandarma da eşlik etti. İşletme sahipleri ise yıkım esnasında alandaydı. Yaz sezonunda korsan olarak organizasyon yapan işletmeye Tepebaşı Belediyesi göz yummadı. Belediye ekipleri jandarma gözetiminde etkinlik alanında bulunan kamelyaların yıkımını gerçekleştirdi.

 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Kayserili 21 Ağustos 2023 09:33

Kurarken aklınız neredeydi bu kadar mal Zarar hem kişiye hem devlette.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi