Eskişehir'de vandallar durmuyor! Tabelalardan ne istediniz?

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de vandallar durmuyor! Tabelalardan ne istediniz?
A
a

Eskişehir'de vandalların hedefi bu sefer piknik alanları ve yön tabelaları oldu. Odunpazarı Belediyesi ise halkın ortak kullanım alanlarına ve kamu kaynaklarına yapılan bu saldırıların failleri ile ilgili gerekli işlemlerin yapılacağını duyurdu.

Sütiş Eskişehir
Seyitgazi yolunda bulunan Kocakır Piknik Alanı, kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından tahrip edildi. Kocakır’da piknik masaları kırılırken, yön tabelaları söküldü. Çöp konteynerlerine atılmayan çöpler nedeniyle piknik alanı kirletildi.

Odunpazarı Belediyesi Kocakır Piknik Alanı, kimliği belirsiz kişi veya kişilerce tahrip edildi. Piknik alanında bulunan masaların bir kısmı kırılırken, bazıları da yerlerinden söküldü. Piknik alanında bulunan yön tabelaları ise yerlerinden söküldü. Sökülen bu tabelalar alakasız yerlere konuldu. Kocakır Piknik Alanı, çöp kutusuna atılmayan çöpler nedeniyle kirletildi.



Bu saldırıların zarar verme amaçlı yapıldığının altını çizen yetkililer, Odunpazarı parklarına ve piknik alanlarına yapılan bu saldırıları kınadıklarını kaydetti. Gerçekleştirilen bu saldırıların, halkın ortak kullanım alanlarına ve kamu kaynaklarına yapılan saldırılar olduğunun altını çizen yetkililer, tespiti halinde bu saldırıların failleri ile ilgili gerekli işlemlerin yapılacağını sözlerine ekledi. 



Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi