Eskişehir'de uyarılar sonuç vermiyor! Tehlikeli oyun...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de uyarılar sonuç vermiyor! Tehlikeli oyun...
A
a

Eskişehir’de yüksek sıcaklıklardan bunalan çocuklar serinlemek için canlarını tehlikeye atarak, süs havuzuna girdi. Yapılan tüm uyarılara rağmen çocukların havuza girmesi bir türlü engellenemiyor.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de yüksek sıcaklıklardan bunalan çocuklar serinlemek için canlarını tehlikeye atarak, süs havuzuna girdi.

Eskişehir'de çocuklar havuzda canlarını tehlikeye atıyor

Eskişehir’de hava sıcaklığı bunaltıcı seviyelerde olduğu saatlerde vatandaşlar serinlemek için parklara giderken, küçük çocuklarda çareyi süs havuzunda buluyor.

Taşbaşı mevkiinde bulun süs havuzunda sıcaktan bunalan küçük yaştaki çocukların tehlikeli serinleme yöntemi, vatandaşların dikkatini çekti. Süs havuzuna giren çocuklar, kendilerince serinlerken, elektik devrelerinin bulunduğu havuzda canlarını tehlikeye atıyorlar. Çevrede bulunan vatandaşlar çocukları uyararak havuzdan çıkarsa da ilerleyen saatlerde yeniden süs havuzlarında çocukları görmek mümkün oluyor. Vatandaşlar elektik devrelerinin bulunduğu havuzda canlarını tehlikeye atan çocuk sayısının her geçen gün arttığını ifade ederek bu tehlikeye karşı bir çözüm bulunması gerektiğini ifade ediyor. Sıcaklıkların normallerin üzerinde seyretmesi vatandaşlara zor anlar yaşatırken, küçük çocuklar çareyi süs havuzunda serinlemekte buldu.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi