Ahmet Ataç 15 02 2024

Eskişehir'de Panda'yı sevgi iyileştirdi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de Panda'yı sevgi iyileştirdi
A
a

Eskişehir’de arka ayakları kısmi felç olan köpek, hayvanseverlerin kendi imkânlarıyla tedavi ettirmesiyle 15 günde sağlığına kavuştu.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de arka ayakları kısmi felç olan köpek, hayvanseverlerin kendi imkânlarıyla tedavi ettirmesiyle 15 günde sağlığına kavuştu.

Odunpazarı ilçesinin Sarısungur Mahallesi'nde bulunan şehir çöplüğüne besleme maksadıyla giden hayvanseverler, bir köpeğin ayağa kalkamadığını fark etti. Hayvanın acı çektiğini anlayan gönüllüler, köpeğin araç çarpması veya benzeri bir durumdan dolayı sakatlık yaşadığın öngördü. Daha sonra battaniyeye sardıkları köpeği kendi araçlarıyla veterinere götüren hayırsever vatandaşlar, çekilen röntgenler sonrası talihsiz hayvanın arka ayaklarının kısmi felç olduğunu öğrendi.

15 gün sonra ayağa kalktı

Panda ismi verilen köpeğe veterinerlerce zaman kaybetmeden ilaç ve diğer tedavilerine başlanıldı. Hayvanseverlerin kedi imkânlarıyla yaptırılan tedavilerin maliyeti 7 bin lirayı buldu. 15 gün boyunca bakılan Panda, tedavinin ardından eski sağlığına kavuşarak 4 ayağının üzerinde durmaya başladı.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi