Eskişehir'de o kütüphane çok sevildi...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de o kütüphane çok sevildi...
A
a

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal mahalledeki çocukların yaz tatilini verimli geçirebilmeleri için hazırladığı Gezici Kütüphane ve Eğlence Aracı, kırsal mahalle sakini çocuklar tarafından çok sevildi.

Sütiş Eskişehir
Tepebaşı Belediyesi’nin kırsal mahalledeki çocukların yaz tatilini verimli geçirebilmeleri için hazırladığı Gezici Kütüphane ve Eğlence Aracı, kırsal mahalle sakini çocuklar tarafından çok sevildi.

Tepebaşı Belediyesi, çocukların kültürel ve sanatsal etkinliklerle iç içe olmaları için çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Yıl boyunca çocuklara yönelik çalışmalar düzenleyen Tepebaşı Belediyesi, yaz tatilinde onları Gezici Kütüphane ve Eğlence Aracı ile buluşturuyor. Özellikle kırsal mahalledeki çocukların eğlenerek öğrenmeleri ve yaz tatilini verimli geçirebilmeleri için hazırlanan araç, hizmet vermeye devam ediyor. Her yaş grubuna uygun kitapların bulunduğu araçta aynı zamanda eğitici ve öğretici oyunların yer aldığı tablet de çocukların kullanımına sunuluyor.

Çocuklar çok memnun

Her gün farklı kırsal mahallelerde uzman eğitmenler eşliğinde çocuklara çeşitli etkinlikler yaptırılarak yaz tatilini verimli geçirmeleri sağlanıyor. Son olarak Gökçedere, Hasanbey, Muttalip, Yeni Akçayır ve Çukurhisar mahallelerine giden araç, çocukların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Kütüphaneden aldıkları kitapları okuyan çocuklar, açık havada film izlemenin keyfini de çıkarttı. Ayrıca etkinlikte Tepebaşı Belediyesi ekibi de çocukların motor ve zihin gelişimine katkı sağlayacak oyunlar oynattı. Çocuklar, etkinlikleri çok beğendiklerini ve eğlendiklerini belirterek Tepebaşı Belediyesi’ne teşekkür etti.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi