Eskişehir'de o bulvarda çalışma: Sürücüler dikkat

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de o bulvarda çalışma: Sürücüler dikkat
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Eskişehir'in işlek bulvarında yol bakım onarım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, 2. Arabacılar Bulvarı’nda yol bakım onarım çalışmaları gerçekleştiriyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda bulunan şehir merkezi cadde ve bulvarlar ile kırsal ilçelerdeki alanlarda sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince sürücülerin yoğun olarak kullandığı Odunpazarı ilçesi 2. Arabacılar Bulvarı’nda aşınma tabakası öncesi asfalt yama çalışması gerçekleştiriyor. Yetkililer çalışma nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyarıda bulunurken, 2023 yatırım programına göre çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirttiler.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Eses 14 Ağustos 2023 01:24

Yunusköy Kavaşı’nda bu gün yine trafik kazası yaşandı. Yerel basın olarak neden burası ile ilgili haber yapmaktan kaçınıyorsunuz? İnsanların çılesini neden yansıtmıyorsunuz? Haber yapmanız için illa birilerinin ölmesi mi gerekiyor? Yoksa birilerini kızdırmak istemiyor musunuz?

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi