Eskişehir'de MHP'den flaş karar! 2 önemli isim...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de MHP'den flaş karar! 2 önemli isim...
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi’nde kongre süreci başladı ve MHP’de iki merkez İlçe Başkanı değişiyor.

Sütiş Eskişehir
Milliyetçi Hareket Partisi’nde kongre süreci başladı. Eskişehir’de de kırsal ilçe kongreleri gerçekleşirken, Cumartesi ve Pazar günü yapılacak Tepebaşı ve Odunpazarı İlçe kongrelerinin tek adaylı olacağı öğrenildi. Tepebaşı kongresinde aday olarak Okan Ekşi, Odunpazarı İlçe kongresi için de Faruk Duman gösterildi. Yerel seçimler öncesi partilerde kongre hazırlıkları sürüyor. MHP Eskişehir teşkilatında da kongreler 10 Ağustos tarihinde kırsal ilçelerde başladı. Eskişehir’in merkez ilçeleri Tepebaşı  ve  Odunpazarı  kongreleri de hafta sonu gerçekleşecek. Odunpazarı kongresinde aday olarak Okan Ekşi, Tepebaşı İlçe kongresi için de Faruk Duman gösterildi. Tepebaşı ve Odunpazarı İlçe Kongrelerinde başkanlığa aday olan isimler ES TV Genel Yayın Yönetmeni Şener Çetin’e konuştu.

"MHP’DE YER ALMAKTAN GURURLUYUM"

Yıllardır MHP’de çeşitli kademelerde görev yapan Okan Ekşi Odunpazarı İlçe Başkanlığı için aday olduğunu ifade ederken,  “Yıllardır bu hareketin içerisindeyim, olmaktan da gurur duyuyorum. Allah yüzümü kara çıkartmasın, herkesi kongreye bekliyoruz” dedi. 

"BİZİM İÇİN BÜYÜK SORUMLULUK"

Tepebaşı İlçe başkanlığı için aday olan Faruk Duman ise, “Bizim için büyük bir sorumluluk. MHP’de yer almak ve bu partide milletimize hizmet ediyor olmak çok güzel bir şey. Şimdiden kongremiz hayırlı, uğurlu olsun” ifadelerine yer verdi.
Öte yandan MHP Tepebaşı İlçe Kongresi 12 Ağustos, Odunpazarı İlçe Kongresi 13 Ağustos’ta yapılacak. Kongreler MHP Genel Başkan Yardımcısı Dr. İzzet Ulvi Yönter' in katılımıyla gerçekleşecek.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat