Eskişehir'de bu durağa gölgelik bekliyorlar

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de bu durağa gölgelik bekliyorlar
A
a

Eskişehir Odunpazarı bölgesinde yapılan kavşak düzenleme çalışmaları çerçevesinde ilçe ve köylere giden otobüsler otogardan hizmet vermeye başlarken, yeni bekleme noktasında vatandaşların oturulabileceği gölgelik bir alan olmaması tepki çekti

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Odunpazarı bölgesinde yapılan kavşak düzenleme çalışmaları çerçevesinde ilçe ve köylere giden otobüsler otogardan hizmet vermeye başlarken, yeni bekleme noktasında vatandaşların oturulabileceği gölgelik bir alan olmaması tepki çekti.
Geçtiğimiz günlerde Odunpazarı bölgesinde Eskişehir Ulaşım Ana Planı Revizyonunda yer alan kavşak düzenleme önerileri doğrultusunda bir çalışma başlatıldı. 11 Temmuz’da başlayan düzenleme çalışmaları çerçevesinde belediye otobüsü güzergahlarında ve indi bindi duraklarında da bazı değişiklikler yapıldı. Düzenleme öncesinde Arifiye Mahallesi Alaeddin Caddesi üzerindeki SGK binasının karşısında bulunan ilçe ve köylere giden otobüslerin bekleme noktası otogara alınırken, yeni belirlenen alanda vatandaşların oturabileceği ve gölgeye sığınabileceği bir durak olmaması tepki topladı. Yaklaşık 1 aydır güneşin altında otobüs bekleyen vatandaşlar konuyla ilgili şikayetçi olduklarını dile getirirken, bazı yaşlı ve engelli kişilerin zorluk çektiği öğrenildi.

 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi