Eskişehir'de aileleri rahatlatacak yardım

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de aileleri rahatlatacak yardım
A
a

Eskişehir'de halk market, enflasyon ve zamlar nedeniyle zor durumda olan velilerin bir de okul masrafları altında ezilmesin diye hayırsever vatandaşlara yardım için seslendi...

Sütiş Eskişehir
Her sene binlerce çocuğa kırtasiye yardımı yapan Odunpazarı Belediyesi Halk Market, zaten enflasyon ve zamlar nedeniyle zor durumda olan velilerin bir de okul masrafları altında ezilmesin diye hayırsever vatandaşlara “Okul Çantamı Birlikte Dolduralım” sloganıyla çağrıda bulundu.
 
Odunpazarı Belediyesi’nin sosyal belediyecilik uygulamalarına yepyeni bir boyut kazandırdığı “Halk Market”, kurulduğu günden bugüne kadar geçen sürede binlerce ihtiyaç sahibinin imdadına yetişti. Her yıl binlerce çocuğa kırtasiye yardımında bulunan Halk Market, okul masrafları ailelerin belini daha fazla bükmesin diye bu sene de çocuklara kırtasiye yardımı yapacak. Halk Market, daha fazla çocuğa kırtasiye yardımı yapmak için hayırseverlere “Okul Çantamı Birlikte Dolduralım” sloganıyla bağış çağrısında bulundu.


 
“Okul Çantamı Birlikte Dolduralım” sloganıyla hazırlanacak paketlerin içerisinde; çanta, çizgili defter (büyük boy), kareli defter (büyük boy), 12’li kuru boya, 12’li sulu boya, 12’li pastel boya, 12’li keçeli boya, cetvel takımı, resim defteri, uçlu kalem, silgi, kaplık, kalemtraş olduğunu ifade eden yetkililer, bağış yapmak isteyen hayırsever vatandaşların (0222) 240 70 70 – 0 533 401 01 77 numaralı telefonları arayabileceklerini ya da Gökmeydan Mahallesi Şehit Öğretmen Mustafa Coşkun Sokak No:1 Gelişim Sitesi adresinde bulunan Halk Market’e giderek bağışlarını yapabileceklerini belirtti.


 
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi