Dorlion Diş polikliniği açıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Dorlion Diş polikliniği açıldı
A
a

Eskişehir’in genç diş hekimlerinden Çene Cerrahı Levent Ünal ve hekim Yasin Yılmaz’ın  Dorlion Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği düzenlenen törenle açıldı.

Sütiş Eskişehir
Çene Cerrahı Levent Ünal ve hekim Yasin Yılmaz’ın Kırmızı Toprak Mahallesi Vali Ali Fuat Güven Caddesi’nde Dorlıon Dent  Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği kalabalık bir davetli topluluğunun katılımı ile hizmete girdi.
Polikliniğin açılışına, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eski İYİ Parti Milletvekili Arslan Kabukcuoğlu, Sarar Protokol Müdürü Alaatin Çoban ve davetliler katıldı.

“DİŞ HEKİMLİĞİNİN VİZYONU ÇOK DEĞİŞTİ”

“35 sene hekimlik, 15 sene başkanlığını yaptığım Eskişehir Diş Hekimleri Odası'nın kurucu başkanı olarak mesleğime çok emek verdim” diyen Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sözlerine şöyle devam etti: “Uzun yıllar hekimlik yaptım. Ama şunu açıkça ifade edeyim ki hekim olmam belediye başkanlığındaki başarıların en önemli anahtarlarından bir tanesidir. Çünkü hekim, insana yaşatmak gözüyle bakar. Diğer meslek dallarından farklıdır tabii ki. Yönetmelikte bazı değişiklikler, diş hekimliğinin yolunu açtı. Burada çok ciddi bir yatırım var. Allah arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin yardımcısı olsun. Ama son yıllarda Eskişehir'de diş hekimliğinin vizyonu çok değişti. Bu da tabi Eskişehir halkına yararlı olur. Ama bu tip büyük müesseseler muhakkak ki dış kaynaklı hastaları bulmaları lazım. Yani dünyada Türk diş hekimliğinin sözü vardır, itibarı vardır. O hastaları buraya getirmek bence yani sağlık turizmi açısından çok önemli. Ben burada görev yapacak bütün doktor arkadaşlarıma, diş hekimleri arkadaşlarıma başarılar diliyorum.”

“ESKİŞEHİR’E YAKIŞAN BİR ESER”
Ticaret Odası Başkanı Metin Güler de şu sözler müteşebbis sayısı arttıkça Eskişehir'de ekonomik hayatın o kadar geliştiğini belirterek, “Tabii burada önemli olan aslında bir hikaye var. Ondan diyorum. Çok uzun yıllardan beri diş hekimliği noktasında zaten ortaya koyduğu önemli projeler sonrasında…  7 katlı bir yerde 8 tane hekimiyle birlikte çalışarak örnek olacak bir yatırımı Eskişehir’e  kazandıklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Gerçekten içeri gezmedim ama dışarıdan baktığım zaman da daha önce yaptığı işleri bildiğimden dolayı da Eskişehir'e yakışan bir eseri inşallah hep beraber bundan sonraki süreçte kullanacağız. Çalışanları başta olmak üzere emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

“BİR SENE UYGUN FİYATLA DİŞLERİNİ YAPTIRSINLAR”
İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu da “Tabi bizim ve Eskişehir’in alıştığı dişçi kliniklerinden çok farklı bir yer. İnşallah fiyatlar da bu kadar güzelliklerle doğru orantıda çok yüksek değildir. Çünkü şu an için çok ciddi bir geçim sıkıntısı yaşıyor halkımız. Onun için, sizden ricam açıldıktan sonra bir sene bizim vatandaşlarımıza daha uygun fiyatla dişlerini yapmanızdır. Binaların kalitesi çok önemlidir. Binaların kalitesi kadar içindeki insan kalitesi de çok önemlidir. Ancak burada görüyorum ki hem ortaklar hem de çalışanlar hepsi çok etkin ve hepsi çok başarılı insanlar. Onun için hayırlı kazançlar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun hepinize” diye konuştu.

İNCE ELEYİP SIK DOKUDUK
Dorlion Dent  Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin kurucusu ve Çene Cerrahı Levent Ünal ise “Bu sinerjiyle daha da büyütelim diye karar verdik Yasin kardeşimle beraber. Caddeye sıfır bir mekan bakarken böyle güzel harika bir bina bizlere nasip oldu. Hizmet kalitesini en yüksek şekilde tutmak anlamında iyi bir kapasiteli doktorlarla çalışmak istiyorduk. Uzun süre doktor arayışlarımız oldu. Çok inceleyip sık dokuduk ve çok harika meslektaşlarımızla yola çıktık. Bir buçuk aydır sinerjik bir çalışma sonucunda bugün sizlerin hizmetlerine sunuyoruz ve bu organizasyonda bizlere yardımcı olan DİST organizasyon önderi Zülküf Bey’e çok teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından sonra Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Eski milletvekili Arslan Kabukcuoğlu açılış kurdelesini birlikte kesti.
Diş Sağlığı Polikliniği’nde, yedi katlı binada altı ünite ile çalışmaya başlanacak. 
Toplamda 650 metrekare kapalı alana sahip poliklinik, 7 doktor ve 22 kişiye istihdam sağlayacak.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi