Bozüyük'te flaş ihale: 10 yıl süreyle...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Bozüyük'te flaş ihale: 10 yıl süreyle...
A
a

Bozüyük Belediyesi Çarşı ve Kent Meydanı projesinde yer alan iş yerleri, meclisin aldığı karar doğrultusunda ihale ile kiraya verilecek. 23 Ağustos Çarşamba günü, aylık ödemeli 10 yıl süreli dükkân kiralama ihalesi yapılacak. İşte detaylar...

Sütiş Eskişehir
Bozüyük Belediyesi Çarşı ve Kent Meydanı projesinde yer alan iş yerleri, 23 Ağustos Çarşamba günü yapılacak aylık ödemeli 10 yıl süreli dükkân kiralama ihalesi ile kiraya verilecek.

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nun merkezde ilçenin siluetini değiştiren önemli bir projesi olan Çarşı ve Kent Meydanı tamamlandı. Yapım çalışmaları tamamlanan Bozüyük Belediyesi mülkiyetindeki Çarşı ve Kent Meydanı içerisinde yer alan iş yerleri Bozüyük Belediye Meclisi’nin kararı doğrultusunda ihale ile kiraya verilecek.Edinilen bilgiye göre; 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. Maddesine göre açık teklif usulü ile yapılacak olan iş yerlerinin kiralama ihalesi 23 Ağustos Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Saat 10.00’da başlayacak ihaleye katılabilmek için istekliler ihale dokümanını Bozüyük Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Tahakkuk Şefliği’nde görevli personellerden 300 Türk Lirası ödemek suretiyle satın alabilecek. 

Bozüyük Belediyesi Düğün Salonu’nda Belediye Encümeni huzurunda yapılacak kiralama ihalesi ile Çarşı ve Kent Meydanı’nda yer alan 3 ve 16 No’lu bağımsız bölümler Kafeterya/Fastfood/Restoran olarak, 4,5,6,8,9, 10, 14 ve 15 olan taşınmazlarda ticari iş yeri, 11 ve 12 No’lu bağımsız bölümler Pastahane /Kafeterya /Fastfood /Restoran olarak v e 17 No’lu bağımsız bölüm Lokanta/Restoran ve aylık ödemeli olarak 10 yıl süre ile kiraya verilecek. Kiraya verilecek olan iş yerlerinden 3-16 nolu bağımsız bölümün aylık muhammen kira bedeli 27 bin TL, 4, 5, 6, 8, 9, 10 no’lu bölümlerin aylık muhammen bedeli 5 bin 400 TL, 11-12 no’lu bağımsız bölümlerin aylık muhammen bedeli 18 bin TL 14 ve 15 no’lu bölümlerin aylık muhammen bedeli 7 bin 200 TL ve 17 no’lu bağımsız bölümün aylık muhammen bedeli 16 bin 200 TL olarak belirlendi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi