Akşener'den bomba gibi Eskişehir ve Büyükerşen açıklaması

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Akşener'den bomba gibi Eskişehir ve Büyükerşen açıklaması
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gazeteci Fatih Altaylı’nın Youtube’daki programına konuk oldu ve yerel seçimler öncesinde "Eskişehir ve Yılmaz Büyükerşen" ile ilgili açıklamalar yaptı. Akşener'in, "Eskişehir’de ben Sayın Büyükerşen’i çok da sayarım, hemşehrimdir benim ama..." ifadeleri de oldukça dikkat çekti. Detayları haberimizde.

Sütiş Eskişehir
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gazeteci Fatih Altaylı’nın Youtube’daki programına konuk oldu. Genel Seçimlerin değerlendirmesini yapan Akşener, Eskişehir’de İYİ Parti Milletvekili Nebi Hatipoğlu’nun ‘Yerel seçimde AK Parti ve MHP ile ittifak yapalım, gerekirse ben büyükşehir belediyesine aday olurum’ yönündeki açıklaması hakkında da konuştu.

Cumhur İttifakı’ndaki sistemde gözle görülmeyen şeyler yaşandığını söyleyen Akşener, “Beni ve İYİ Parti’yi düşmanlaştırarak AK Parti bünyesinden bizim üzerimizden sayın Kılıçdaroğlu’na gelebilecek oylar ya da aday gösterdiğimiz kişiye gelebilecek oyların önü kesildi. Buna da çanak tutuldu. Mesela Eskişehir’de ben Sayın Büyükerşen’i çok da sayarım, hemşehrimdir benim. İlginç bir şey oldu. Nebi kardeşimiz bizim niye tepki verdi, arkasında şimdi büyük bir kızgınlığı var. Ailecek görüştükleri Hoca’nın iddiaya göre, yani kendisine bildirilene göre, İYİ Parti milletvekili çıkaramaz, dört çıkaralım diye gezmesi. Evet… Yani şunu söylüyorum bunlar insanları kırıyor” diye konuştu.

 
Kaynak : Duhan Berk Ötsukarcı
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi