100. Yıl Spor Oyunları’Nın Ödülleri Sahiplerini Buldu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç 100. Yıl Spor Oyunları’Nın Ödülleri Sahiplerini Buldu
A
a

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi

Sütiş Eskişehir
Cumhuriyet’in 100’üncü yılında düzenlenen sporların ödül töreni Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi’nde gerçekleşti.
’Türkiye Yüzyılında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi 100. Yıl Spor Oyunları’ ödül töreni okulun spor salonunda düzenlendi. Spor müsabakaları sonucunda dereceye giren katılımcılara ödüllerinin takdim edildiği törene, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sıddıka Özkaldı Karakuş, Dekanlar Akademik ve İdari Personel ile sporcular katıldı.
Ekim ve Kasım ayları içerisinde futbol, basketbol, voleybol, satranç ve masa tenisi olmak üzere 5 farklı branşta gerçekleştirilen müsabakalar sonucunda her branşta ilk üçe girmeyi başaran sporculara ödülleri verildi.
Düzenlenen turnuvalara öğrenci, akademik ve idari personel olmak üzere toplam 483 kişi katılım sağladı. Futbol turnuvasında ilk üçe girmeyi başaran takımlar; kupa ve madalyalarını Rektör Prof. Dr. Beydemir’in elinden aldı.
Büyük coşkunun yaşandığı ödül töreninde Rektör Beydemir, “Çekişmeli ve bir o kadar güzel geçen müsabakalar sonunda başarılı olan tüm personelimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı. Tüm katılımcıların toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından törenimiz sona erdi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi