"Eskişehir'deki bilet skandalıyla bir ilgimiz yok"

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç "Eskişehir'deki bilet skandalıyla bir ilgimiz yok"
A
a

Türkiye Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Ali Safa Şen ile Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı, Eskişehir’de oynanan milli maçın ardından ortaya atılan bilet skandalıyla ilgilerinin olmadığını söyledi.

Sütiş Eskişehir
Türkiye Terziler, Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Ali Safa Şen ile Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı, Eskişehir’de oynanan milli maçın ardından ortaya atılan bilet skandalıyla ilgilerinin olmadığını söyledi.

A Milli Futbol Takımı’nın Eskişehir’de oynadığı Ermenistan maçı için Eskişehir Esnaf Odaları Birliği’ne ücretsiz olarak verilen biletlerin bazı odalara dağıtıldığı ve odaların bu biletleri satarak gelir elde ettiği iddiaları üzerine Türkiye Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim SanatkarlarıFederasyonu Genel Başkanı Ali Safa Şen ve Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı açıklamada bulundu.

Şen, “Oda birliği tarafından yüklü sayıda geldiği söylenen biletlerden bize teklif edilmedi.  Kale arkası sıfır bedelli biletlerin, belli bir ücret karşılığında verildiği ile ilgili esnaflarımız arasında çok ciddi bir şaibe dolaşıyor. Başkanlar olarak biz de bu şaibeden ciddi manada rahatsız olduk. Bu biletlerden bizim odamıza ne teklif edildi ne de verildi. Kale arkası biletlerini üyelerimize teklif dahi etmedik. Çünkü odalar birliğinden bize hiçbir bilet teklifi olmadı. Piyasada dolaşan, esnaflar arasında konuşulan şayiadan bizim odalarımızın hiçbir alakası yoktur. Bu işe hiçbir şekilde girmedik. Bu zamana kadar odalarımızda olmayan şaibe bundan sonra da olmaz” diye konuştu. Şen söylentilerin kendilerini üzdüğünü belirterek , “Bizim odalarımıza bir tane bilet dahi teklif edilmedi. İnşallah bundan sonraki çalışmalarında Esnaf Odaları Birliği Başkanımız daha adil davranır” dedi.

BİRSEN'E SERT SÖZLER 

Tornacılar ve Oto Tamirciler Odası Başkanı Adnan Karamanlı ise Ekrem Birsen’e yönelik sert eleştirilerde bulunarak, “Bu biletler Esnaf Odaları Birliği’ne biletler bedelsiz verilmiş. Birlik başkanı da biletleri belli odalara göndermiş. Biz bu işin içinde hiç yokuz. Esnaf Odaları Birliği Başkanımız ne kadar bilet aldı, kaç tane sattı onu da bilmiyoruz. Esnaf Odaları Birliği Başkanı hiçbir işi beceremediği gibi bu işi de beceremedi. Tüm odaların üstünde suç, bizim odalarımızın suçu yoktur” şeklinde konuştu.
 
Kaynak : M. Anıl Aksoy
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi