Yılmaz Büyükerşen, Özgür Özel'e böyle seslendi: Zorlu görev...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yılmaz Büyükerşen, Özgür Özel'e böyle seslendi: Zorlu görev...
A
a

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, CHP Genel Başkanlığı'na seçilen Özgür Özel'i bu sözlerle tebrik etti

Sütiş Eskişehir

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 38. Olağan Kurultayı'nda CHP Genel Başkanlığı'na seçilen Özgür Özel'i tebrik etti.
Büyükerşen tebrik mesajında "zorlu görev" vurgusu yaparken, "önce yerel seçimlerde başarılı olup, ardından da genel seçimlerde iktidar olabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
İşte Yılmaz Büyükerşen'in açıklaması:​

"38. Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kurultayı’nda Genel Başkanlık görevine seçilen Sayın Özgür Özel’i kutluyor, kendisine bu zorlu görevde yürekten başarılar diliyorum.

“Benim iki büyük eserim vardır; biri Türkiye Cumhuriyeti, diğeri Cumhuriyet Halk Partisi’dir” diyen Atatürk’ün emanetine, hak, hukuk, adalet diyerek sahip çıkan, Türkiye’nin aydınlığa kavuşması için bugüne kadar mücadale eden Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Genel Başkanlığı süresince sarf ettiği emekleri için teşekkür ediyorum.

Kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk'ten ve kuruluş değerlerimizden aldığımız güçle, Türkiye’nin demokratikleşmesi yolunda CHP olarak önce yerelde, sonra genelde iktidar olabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz."

 

Kaynak : AnadoluGazetesi.com
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
ess 5 Kasım 2023 16:06

bu kadar mı?

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi