MHP Odunpazarı canlı yayında anlattı: Seçimlere hazırız...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç MHP Odunpazarı canlı yayında anlattı: Seçimlere hazırız...
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Okan Ekşi yerel seçimlere yönelik çalışmalarla ilgili konuşarak, her belediyeyi alacakmış gibi çalıştıklarını söyledi. Ekşi, “Yaptığımız çalışmalarla biz yerel seçimlere hazırız” mesajı verdi.

Sütiş Eskişehir
Milliyetçi Hareket Partisi Odunpazarı İlçe Başkanı Okan Ekşi ES TV ekranlarında yayımlanan Ekstra Gündem Programında ES TV Genel Yayın Yönetmeni Şener Çetin’in konuğu oldu. Programda MHP Odunpazarı Teşkilatının çalışmaları ve yerel seçim süreci masaya yatırıldı.

MAHALLE TEŞKİLATLARINDA YAPILANMAYA GİTTİK

Kongre sürecinden sonra hızla mahalle teşkilatlarında yapılanmaya gittiklerini vurgulayan Ekşi, mahallelerde gerçekleştirdikleri çeşitli ziyaretlerle sorunları yerinde tespit ederek rapor hazırladıklarını söyledi. Ekşi, “Kongre sürecinden sonra hızla mahalle teşkilatlarımızda yapılanmaya gittik. Önce mahallelerimizde mahalle başkanları atamaya, mahallelerdeki sorunları konuşmaya bir süreç ayırdık ve o süreci tamamladık. 14 Mayıs seçimlerinden sonra özellikle vatandaşlarımızın 2seçimden seçime hatırlıyorsunuz, bize gelmiyorsunuz’ söylemleri vardı. O süreçte de siyasetin içerisinde olduğum için biliyorum. Ve biz mahalle başkanlarımızı ve teşkilatlarımızı tamamladıktan sonra mahalle ziyaretlerimize, esnaf ziyaretlerimize başladık. Bir teşekkür ziyaretleri gerçekleştirdik. Bu mahalle gezilerinde tabi mahallelerin sorunlarını da öğrendik. Onlarla ilgili bir raporlama yaptık. Şöyle söyleyeyim; önümüzde bir yerel seçimler var. Yerel seçimlerde dinamik, yapıcı, sahaya ve konusuna hakim Milliyetçi Hareket Partisinin ruhundan taviz vermeyecek bir mücadele sergileyeceğiz” dedi.

HER BELEDİYEYİ ALACAMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ

İttifak süreci ile ilgili bilgi veren Ekşi henüz bu konuda netlik olmadığını, teşkilat olarak her belediyeyi alacakmış gibi çalıştıklarının altını çizdi. Ekşi, “Bizim parti disiplinimiz gereği şu ana kadar bir aday çıkarmadık. Biliyorsunuz Genel Başkanımızın da belirttiği gibi 11 İl’de bir ittifak söz konusu ve Eskişehir’de bu İller arasında yer alıyor. Biz bu süreçte raporlarımızı hazırlıyoruz. İl Başkanımıza bu raporları sunuyoruz. Bu raporlar daha sonra Genel Merkezimiz iletiliyor. Genel Merkezler bazında bu ittifakta hangi belediyeler, hangi ilçeler MHP’ye veya AK Parti’ye ait olacağı şu anda belli değil. Ama biz her belediyeyi alacakmış gibi çalışıyoruz. Raporlarımızı hazırlıyoruz. Mahalle eksiklilerimizi gidermek adına hem muhtar ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Muhtarlarımızdan da bir veri topluyoruz. Biz bu şekilde yaptığımız ve yapacağımız çalışmalarla yerel seçimlere hazırız diyoruz” ifadelerine yer verdi.
 
Kaynak : Şener Çetin
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi