Meral Akşener’den Eskişehir için flaş sözler: Kazanacaksın kızım!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Meral Akşener’den Eskişehir için flaş sözler: Kazanacaksın kızım!
A
a

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Teşkilat Buluşmaları programı kapsamında gittiği Kütahya’da, 2024 yerel seçimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Akşener İYİ Parti Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkan Adayı olan Emine Edizgil’e seslendi.

Sütiş Eskişehir
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Teşkilat Buluşmaları programı kapsamında gittiği Kütahya’da, 2024 yerel seçimlerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Partililerle bir araya gelen Akşener, İYİ Parti Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkan Adayı olan Emine Edizgil’e ‘kazanacaksın kızım’ diyerek, “Emine hanım Odunpazarı Belediye Başkanı inşallah olacak. Kazanacaksın kızım! Daha evvel demiştim oylarımızı arttırmak birinci hedefimiz. Öğrendiklerin, bildiklerin karşısında öyle bir görevin var ki kazanacaksın kazanacaksın kazanacaksın! Sosyal belediyeciliğin, iyi belediyeciliğin ve ana yüreğinin ne olduğunu göstereceksin. Huzurunuzda söz veriyorum. Arkadaşımıza partimize milletimizin parasıyla para veriliyor. Allah’a bin şükür. Milletimizin sayesinde biz kimseye muhtaç olmayan bir siyasi yapıyız. Bende faturalı olarak arkadaşlarıma talimat vereceğim. Kızım seni ele muhtaç etmeyeceğim. Ama kazanacaksın. Önünde uzun bir zaman var ve kapı kapı gezeceksin. Ben bunun olacağını biliyorum" dedi.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi