Hüseyin Özcan'ı birileri durdursun!

Senelerce Adalet Partisi ve DYP’de Demirel babamızın peşinde siyaset yaptık. Bunu yaparken de şahsi menfaat beklentimiz hiç olmadı. Eski dostlarım beni tanıyanlar bunu çok iyi bildiği için İstikbal Gazetesi’nde yer alan haberi gösterdiler. DP Başkanı Hüseyin Özcan, ilçe başkanlarını tehdit etmiş.

1 Haziran 2024 09:23
A
a
Sütiş Eskişehir
Senelerce Adalet Partisi ve DYP’de Demirel babamızın peşinde siyaset yaptık. Bunu yaparken de şahsi menfaat beklentimiz hiç olmadı. Eski dostlarım beni tanıyanlar bunu çok iyi bildiği için İstikbal Gazetesi’nde yer alan haberi gösterdiler. DP Başkanı Hüseyin Özcan, ilçe başkanlarını tehdit etmiş. Hiç şaşırmadım. Eski dostlar ÖZCAN’IN VUKUATLARINI zaten biliyorlar.
Dostlarım, Demokrat Parti'nin içindeki çalkantılar, partinin temel ilkelerini sarsacak boyutlara ulaşmış durumda. Eski DP Alpu İlçe Başkanı Burak Kuşan'ın istifasıyla birlikte, parti içindeki çekişme ve baskılar net bir şekilde gün yüzüne çıktı. Kuşan'ın açıklamaları, parti yöneticilerinin ne kadar rahatlıkla demokratik PRENSİPLERİ ÇİĞNEDİĞİNİ ve parti içindeki DESPOTİZMİN boyutlarını gözler önüne seriyor. Demirellerin, Mendereslerin, Polatkanların kemikleri sızlıyor.
Haberlere yansıyan iddialara göre, Demokrat Parti Eskişehir Başkanı Hüseyin Özcan'ın, parti içindeki muhalif sesleri susturmak için TEHDİT VE BASKI yöntemlerine başvurduğu öne sürülüyor. Kuşan'ın ifadeleri, Özcan'ın parti içindeki demokratik süreçleri hiçe saydığını ve parti üyelerini SİNDİRMEYE çalıştığını gösteriyor.
Özcan'ın parti içindeki demokratik geleneklere aykırı davranışları, sadece Kuşan'ın değil, parti içindeki birçok üyenin rahatsızlığını dile getirdiği bir gerçek. Bayram gibi önemli bir dönemde bile, parti içindeki bayramlaşma etkinliklerinin bile manipüle edildiği ve demokratik hakların gasp edildiği iddiaları, partinin geldiği üzücü durumu açıkça gözler önüne seriyor.
Dostlarım, demokrat partililer, Hüseyin Özcan'ın parti içindeki demokratik olmayan uygulamaları, sadece parti içi çekişmelerle sınırlı kalmıyor. Partinin dışa açılan yüzünde de ciddi lekeler oluşturuyor. SİYASETİN KİRLENMESİYLE ilgili yapılan suçlamalar, partinin itibarını zedelemekte ve kamuoyunun gözünde güvenilirliğini sorgulanır hale getirmektedir.
Demokrat Parti'nin temelindeki demokratik ilkelerin ayaklar altına alındığı, parti içindeki farklı seslerin bastırılmaya çalışıldığı bir ortamda, partinin geleceği ciddi şekilde tehlikeye girmektedir. Hüseyin Özcan ve Parti yöneticileri, demokratik değerlere saygı göstermeli ve üyelerin özgürce fikirlerini ifade edebileceklerini öğrenmeleri gerekiyor. Eski gedikliler Özcan’a bunu TEMBİHLESİN! Aksi halde, Demokrat Parti'nin geleceği sadece iç çekişmelerle değil, aynı zamanda toplumsal itimat tehdit altında olacaktır.
Demokrat Parti'nin tarihinde önemli bir yere sahip olan ve demokratik ilkeleri temsil etmesi gereken bir müessese olarak, bu tür skandallarla anılması kabul edilemez bir durumdur. Hüseyin Özcan ve onun gibi düşünen yöneticiler, parti içindeki demokratik olmayan uygulamalarla asla MUZAFFER olamayacaklardır.  parti içindeki farklı seslere saygı göstermeleri gerekmektedir. Göstermiyorlarsa MÜSTAFİ olurlar. Aksi halde, Demokrat Parti'nin geleceği her geçen gün daha da kararmaktadır. Bu vesile ile beyanatı haberleştiren Ceren Kenar ile haberi cesaretle neşreden Sorumlu müdür Özge Zaim’i tebrik ediyor, muvaffakiyetlerinin devamını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi