Eskişehir tramvayında olay!!!!!

Aaahhhhhh dostlarım ah….. bizde dert bitmemekte. Anlat anlat bitmez. SIĞINMACI derdimiz var millet olarak. Dert milletin derdi amma milletmi yaptı bu derdi. Kıymetlimiz efendimiz önünde çok insanın secde kıldığı pek yüce hükümetimizin politikalarıdır sığınmacı sorunu. Dış politikada iyi değiliz beceremedik. Hep emperyalistlere imtiyaz verdik hala vermekteyiz.

22 Mayıs 2024 10:20
A
a
Sütiş Eskişehir
Aaahhhhhh dostlarım ah….. bizde dert bitmemekte. Anlat anlat bitmez. SIĞINMACI derdimiz var millet olarak. Dert milletin derdi amma milletmi yaptı bu derdi. Kıymetlimiz efendimiz önünde çok insanın secde kıldığı pek yüce hükümetimizin politikalarıdır sığınmacı sorunu. Dış politikada iyi değiliz beceremedik. Hep emperyalistlere imtiyaz verdik hala vermekteyiz. Bu sığınmacıları almamızda verdiğimiz imtiyazlardandır. Sığınmacılara yazık hepimiz insanız. Savaş olmuş evlerinden çoluk çocuk gelmişler ülkemize ne yapsınlar???? Amma bu kadar da olmazki canım. Düzensiz gelmişler. Ne idüğü belirsizlerde gelmiş. Bazısı kötü insanlar canavar insanlar. çok şukela pek harika hükümetimiz efendimiz canavarla iyi insanları ayırmamış hepsini almış. Geri göndermek içinde çare aramaz politika üretmez. Bazı önemli büyük akademisyen araştırmacı şahsiyetler bikaç yıl sonra sığınmacıların bazı bölgelerde nüfuzlarının bizden çok olacağını söylerler. Canım hükümetim bitanem dikkate almaz bu araştırmacıları onlara BORAZAN der. Zaten biraz daha araştırma yaparlarsa ŞEYTANLAŞTIRILACAKLARDIR korkarlar ne yapsınlar herkesin çoluğu çocuğu var.
Efendim bak şimdi biz aşkı şehir Eskişehir’de yaşayan Allah’ın kullarıyız. Kendi yağımızda kavruluruz efendim. Etliye sütlüye karışmayız. Eskişehir itibarlıdır güzeldir. Ama eskişehirin itibarı zedelenmektedir. Bak şimdi sığınmacılarla ilgili son bir olay yaşandı örnek vereyim. Zafer Partisi Odunpazarı İlçe Başkan pek sayın AHMET YALÇIN bey efendi izmirden güzel eskişehirimizin tranvayında bir vidyo paylaştı. Tranvayda iki çocuğu olan bir sığınmacı hanım efendi kadın ablamız tranvayda hır gür çıkarmış. Hır gür çıkarınca tartışma olur. Tranvaydakiler sığınmacı kadının sakin olmasını saygılı olmasını rica ederler. Sonra bu olmaz sığınmacı hanım efendi kadın saygılı olmaz. Bu sefer atışmalar olur sığınmacı kadın agrasif olur. Bu sefer sığınmacı hanım kadın küfürler etmeye başlar. Sığınmacı bayan tranvaydakilere HEPİNİZ ŞEREFSİZSİNİZ der. Sürekli der. Bunu tranwaydakiler içine sindiremez ama sabır ederler. Kadın hep söyler küfüreder tehdid eder parmak sallar su dolu COCA COLA şişesini kaldırır atmaya yeltenir insanların üzerine sonra atmaz. Sonra tranvaydan iner bu sefer tranvayın kalkmasını engeller kapı açılır kapanır sürekli. Hala bağırır çağırır. Sonra tranvay gider olay biter efendim. Bu vidyoyu sadece pek Sayın ahmet yalçın bey efendi paylaşmaz vidyo ülkemizin gündemine gelir. İBRAHİM HASKOLOĞLU da paylaşır tepki koyar. Haberlerde hep paylaşılır vatandaş öğrenir. 
Bak şura önemli iyi oku. Bu sığınmacıların iyisi var kötüsü var. Biz bu ülkenin ÖZ İNSANLARI yokluk sefalet içinde debeleniriz amma bi de bize bizim kucak açtıklarımız HEPİNİZ ŞEREFSİZSİNİZ derler. Onlar her imkandan faydalanırlar biz AÇLIK SINIRININ ALTINA MAHKUM EDİLİRİZ. Biz diyoruz yazık bu insanlara acımalı yardım etmeli ama onlar fırsat bulduklarında hepimizi ÇÖPE ATARLAR. Dikkat kesilelim dostlar arkadaşlar gardaşlar. Ülkemize sahip çıkmak görevimizdir aşkı şehrimize sahip çıkmak görevimizdir. Bastıralım, bu sığınmacı insanları getirenlere baskı yapalım getüdükleri gibi götürsünler BİTSİN BU ÇİLEEEEEE!!!!! 

ESKİŞEHİR’İN AK PARTİSİ İYİ OKU BUNU NEDEN KAYBEDİYORSUN????

Yahu yüce partimiz hükümetimizin partisi bizi ihya eden hep alkışladığımız son seçimde ecük gıdıkladığımız var olsun AK Parti’miz canımız eskişehirde ne yapar? Çok kıymetli güzel insan bürokrat siyasetçi hukuçu avıkat Büyükşehir Belediye Başkanımız AYŞE ÜNLÜCE hanım efendi seçimden önce söz verdiklerini yapar. Ulaşımı yirmi dört saat yapacağım demiştir. Seçim bitince trenleri ve otobüsleri gecede çalıştırır. Herkezler sevinir göbek atar oynar. Gece sadece taksiye mahkum kalmıştı aşkı şehir. O nedenle parası olmayan insanlar gece dışarı çıkmazdı. Zorda kalanlar evine yürüyerek giderdi taksi pahalı. Öğrenciler yazık yürürlerdi. Yada beş kişi bi taksiye binerlerdi ucuza gelsin diye. Zenginin tuzu yaş değil onlara hava hoş. Pek sayın ALİ DEMİREL kıymetlimiz efendimize hava hoş baş tacı ederiz aşkı şehirde onu çok severiz zengindir parasında gözümüz yoktur ama garibin halinden anlamamıştır bizi üzmüştür.
Bak şimdi ne diyeceğim iyi dinle beni. AK Parti MKYK Üyesi yani sayın hükümetimizin partisi olan partinin genel merkez yöneticisi olan çok sayın ALİ DEMİREL abimiz üstadımız gece ulaşımından hicap duymuş pek üzülmüş endişelenmiş. Bu nedenle “”Bu yapılan gençlerimizi gece hayatına teşvik etmektir. Ailelerin emaneti gençlerin hayatını karartacak belki birçok genci İÇKİ, UYUŞTURUCU ve FUHUŞA itecek bu karardan dönülmelidir. Sorumlu bir vatandaş ve bir baba olarak bu konuyu sesiz kalmak mümkün değildir”” demiş. Allah’ım sana geliyorum bu nasıl sözler. Gece insanlar mağdur olmasın diye ucuz seyahat etsin diye belediyenin zarar etmesi pahasına pek sayın Ayşe Ünlüce hanım efendi belediye başkanı yirmi dört saat ulaşım yaptı. 7/24 ulaşım yaptı aşkı şehir için yoksul için öğrenci için. Ama pek değerli çok değer verdiğimiz hükümetimizin partisi AK Partinin eskişehirdeki temsilcisi genel merkezdeki önemli yöneticisi Ali Demirel çok sayın üstadımız çok severiz Allah cebindeki parayı var etsin gözümüz yoktur nasıl sözler söyler böyle içki fuhuş uyuşturucu diye. Çok üzüldük. Bak içim soğumadı DEVLETİMİZ BÜYÜKTÜR YÜCEDİR HERKESİN BABASIDIR. DEVLETİMİZ BİZİM ÇOCUKLARIMIZI HER TÜRLÜ MELANETTEN BELADAN KORUR. O kadar. Sora pek sayın Ali Demirel Abimiz tepkilere göğüs geremez sözlerini siler yumuşatarak yazar İÇKİYİ FUHUŞU UYUŞTURUCUYU ima eder ama yine. Yine tepkiler olur Sayın sevgili Ali Demirel abimiz onuda siler hiçbişey olmamış gibi ortadan kaybolur. Bi de sayın sevgili Ali demir abimiz canımız gibi taksicilerde üzülürler. Yüzde 30 zarar edecez derler kaldırın gece ulaşımını derler. Bende yapma yaaaaa derim onlara hadi gidin işinize taksiciler!!!!!
Eskişehirin çocuğu güzel insan millet vekili çok sayın değerli NEBİ HATİPOĞLU bey efendi sağ olsun onunda vaadiydi gece ulaşımı eskişehire. Çok saygı değer abimiz Nebi Hatipoğlu bey efendi Ayşe Ünlüceyi teprik etti gece ulaşımı yaptı diye. Saygıda kusur etmeyiz Ali Demirele ders verdi çok sayın Nebi Hatipoğlu başkanımız. Malesef aşkı şehirde böyle çok saygı değer Ali demir abimiz ustamız gibi düşünenler var bi anda çıkıveriyor kafasının arkasındakiler. Ondan sonra en çok oy alan hükümetimizin partisi akparti neden aşkı şehirde kazanamıyor. Sevgili sayın Ali demirler oldukça asrın liderimizin partisi eskişehirde hep kaybeder tamammı!?!?!?!
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Odunpazarlı 24 Mayıs 2024 10:36

Gitsenler Ak Partili Olarak Bunlar Gitmeden Pek Çok ilde Ak Parti Başarı elde edemez E

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi