Eskişehirliler LÖSEV ile el ele

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehirliler LÖSEV ile el ele
A
a

LÖSEV, 2-8 Kasım ‘Lösemili Çocuklar Haftası’ kapsamında kortej yürüyüşü gerçekleştirdi. Adalar Mevkii’nden başlayan yürüyüş, Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda ki İl Şenliği ile devam etti.

Sütiş Eskişehir
LÖSEV, 2-8 Kasım ‘Lösemili Çocuklar Haftası’ kapsamında kortej yürüyüşü gerçekleştirdi. Adalar Mevkii’nden başlayan yürüyüş, Vecihi Hürkuş Havacılık ve Teknoloji Parkı’nda ki İl Şenliği ile devam etti.

Tepebaşı Belediyesi’nin katkılarıyla hazırlanan şenlik, tedavisini tamamlamış çocuklar, gençler ve yetişkinler, birçok gönüllü topluluk ve bağışçıların katılımıyla yoğun ilgi gördü.

Etkinlik, Tepebaşı Belediyesi temizlik işçilerinin günlük çalışma ortamında kullandığı araç- gereçlerle oluşturduğu Eko Şov müzik ve ritim grubunun müzik gösterisi, Tepebaşı Belediyesi rekreasyon ekibinin hazırlamış olduğu oyunlar ve yine Tepebaşı Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu’nun dans gösterileriyle devam etti. Etkinlik sonunda Eskişehir’in önemli ses sanatçısı Mithat Körler, şarkılarını Lösev için söyledi.

“BU YOLDA SEVGİYLE, UMUTLA, İYİLİKLE İLERLEDİK”

Lösev Eskişehir İl Koordinatörü Yelda İlker ise etkinlikle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Her yıl olduğu gibi bu yıl da 2-8 Kasım’ı coşkuyla kutluyoruz. Yürüyüşümüzün akabinde Vecihi Hürkuş Parkı’na geldik. Burada şenlik havası içinde bir panayır gerçekleşecek. Ardından müzik gruplarımızı dinleyeceğiz  ve sanatçımız Mithat Körler de birkaç şarkıyla bize desteğini sunacak. Stantlarımızda sergilenen ürünlerin satışıyla elde edilen geliri ise çocuklarımızın tedavisinde kullanacağız.2-8 Kasım haftası bizim lösemili çocuklar haftamız. Bu yıl 25’inci yılımızdayız. 25 yılda, bu yolda sevgiyle, umutla, iyilikle ilerledik. Bundan sonra da ilerlemeye devam edeceğiz. Lösemili çocuklar haftamız kutlu olsun.” 
 
Kaynak : Sümeyra Balcı
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi