Eskişehir'in başarılı sporcuları unutulmadı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'in başarılı sporcuları unutulmadı
A
a

2023 yılında Eskişehir’i amatör spor ve profesyonel branşlarında başarıyla temsil eden sporculara Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından ödül töreni düzenlendi. Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen sporcularla gururlandığını her fırsatta dile getirdi

Sütiş Eskişehir
2023 yılında Eskişehir’i amatör spor ve profesyonel branşlarında başarıyla temsil eden sporculara Eskişehir Büyükşehir Belediyesi tarafından ödül töreni düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen yaptığı açıklamada “ Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır. Büyükşehir Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi. 

Büyükerşen ödülleri verdi

25. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası’nda dünya birincisi olan Murat Cırık ile antrenörü Serhat Arslan, Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda dünya üçüncüsü olan ve olimpiyat kotası alan Sümeyye Boyacı ile antrenörü Mehmet Bayrak, Dünya Gençler Raffa Şampiyonası’nda dünya üçüncüsü olan Eylül Cömertoğlu ile antrenörü Hakkı Ünal, Avrupa Gençlik Olimpik Festivali’nde Avrupa ikincisi olan Eda Nur Tulum ve Ayça Fidanoğlu ile antrenörleri Gökhan Dede ve Bülent Uzun, 32. Avrupa Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Avrupa ikincisi olan Nurhan Üstünkaya ile Avrupa üçüncüsü olan Selin Zeynep Yalçınkaya ve antrenörleri Serhat Arslan, Gençler Avrupa Kick Boks Şampiyonası’nda Avrupa üçüncüsü olan Eslem Naz Akkuş ile antrenörü Bülent Uysal, Avrupa Güreş Şampiyonası’nda üçüncü olan Muhammet Akdeniz ile antrenörü Mehmet Akyol’a ödülleri Başkan Büyükerşen tarafından takdim edildi.

Yanınızda olacağız

Amatör branşlarda Eskişehir’in adını en güzel şekilde temsil eden tüm sporculara minnettar olduklarını ifade eden Başkan Büyükerşen “Sizlerle ne kadar gurur duysak azdır. Yüzmeden bilek güreşine, atletizmden bocceye kadar birçok branşta Eskişehirli sporcularımızın başarıları ile gururlanıyoruz. Şundan şüpheniz olmasın ki Büyükşehir Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Başarı sizden, destek bizden! Atatürk’ün de ifade ettiği gibi zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştiren başta Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübümüz olmak üzere tüm amatör kulüplerimize, antrenörlerine ve çocuklarımıza spor yapmaları için olanak sağlayan ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.
 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
yirmialtı 17 Kasım 2023 18:24

HOCA KILLI BACAKLAR İLE Mİ BİR ARAYA GELDİ YAZIK DÜNYANIN SONU GELDİ DEMEKTİR

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi