Eskişehir'de sürücüler onu ezip park ediyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de sürücüler onu ezip park ediyor!
A
a

Eskişehir’de trafik düzenini sağlamak için yol kenarlarına bırakılan dubalar bazı sürücülerin kaldırımlara park etmesini engelleyemiyor. Eskişehir'de oluşan bu park görüntüleri de tepki toplamaya devam ediyor.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de trafik düzenini sağlamak için yol kenarlarına bırakılan dubalar bile bazı sürücülerin kaldırımlara araç park etmesine engel olamıyor.

Odunpazarı ilçesinde trafiğin yoğun olduğu Dilek Caddesi'nde araçların park etme şekilleri dikkat çekti. Caddede cami olması nedeniyle Dilek Caddesi'ne trafik dubaları koyuldu. Ancak bazı sürücülerin araçlarını trafik dubalarının üzerinden geçirerek kaldırıma park etmeleri dikkat çekti.

Birçok trafik dubasının kırık olduğu göze çarparken, bazı sürücüler başka park alanı olmadığı için bu şekilde park ettiklerini belirtti.

Trafikte duba ne işe yarar?

Uzun ve plastik bir yapıya sahip genellikle yol kenarlarında yaya ve araç trafiğini ayırmak için kullanılan araçlardır. Keskin virajların belirtilmesi ve araçlar için güvenlik sağlamak için kullanılmaktadır. Kullanılan dubaları yapım malzemesi sayesinde çarpmalara karşı dayanıklılık göstermektedir.
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi