Eskişehir'de şok karar: Takım ligden çekiliyor!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de şok karar: Takım ligden çekiliyor!
A
a

Eskişehir Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Hünerlier, geride bıraktığımız pazartesi günü ESTV’de yayınlanan 90+3 programına konuk olup kulüpteki sıkıntıları dile getirmişti. Hünerlier, bugünü (Cuma) işaret ederek, Cuma gününe kadar bekleyip o günde bir şeyler değişmezse radikal kararlar alabileceklerini ifade etmişti

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Hünerlier, geride bıraktığımız pazartesi günü ESTV’de yayınlanan 90+3 programına konuk olup kulüpteki sıkıntıları dile getirmişti. Hünerlier, bugünü (Cuma) işaret ederek, Cuma gününe kadar bekleyip o günde bir şeyler değişmezse radikal kararlar alabileceklerini ifade etmişti. 
Demirspor Bölgesel Amatör Lig 6. Grup'ta yarın saat 14.00'te Ankara TKİ ile karşılaşacaktı. Başkan Hünerlier, takımı ligden çektiğini, bu maça da çıkmayacaklarını ifade etti.

BİR ALLAH’IN KULU ARAMADI
Başkan Hünerlier, “Pazartesi akşamı ESTV’de dile getirdiğimiz sorunlardan sonra bir Allah’ın kulu arayıp ne oluyor, derdiniz ne diye sormadı. 2 senedir kendi kredilerimizle gidiyorduk artık kredi de çekemiyoruz. Bankalar kredi vermiyor. Biz ne yaptık da bize, Demirspor’a böyle tavır aldılar. Anlayamıyorum” dedi.

MAÇA ÇIKMIYORUZ!
“16 tane Eskişehirli çocuk var takımımızda” diyen Başkan Hünerlier, “Biz Eskişehir takımıyız. Kimse destek olmuyor. Birçok kapı çaldık hep sonuçsuz kaldı. Maçlarda dağıtılan bir prim kadar ihtiyacımız var. Bize nefes aldıracak rakam ama onu dahi bulamadık, veren olmadı. Hal böyle olunca takımı ligden çekme kararı aldık. Hafta sonu oynanacak maça çıkmıyoruz!” ifadelerini kullandı.

ESKİŞEHİR’İN AYIBI…
Eskişehir’in en köklü kulüplerinden olan, 1940 yılında futbolda Fenerbahçe’yi geride bırakarak Türkiye Şampiyonu olan, bir çok spor branşında başarılı sporcular çıkarmış Eskişehir Demirspor’un bugünlerde bu kadar yalnız bırakılması bir şehrin ayıbı…

 
Kaynak : Aytaç Ersoy
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Kızıl Elma 10 Kasım 2023 16:03

MEHMET ALİ BAŞKANIN BU SÖYLEMLERİ DOĞRU İSE; "O programda demiştim, benim otobüsüme verilmeyen mazot rögarlara dökülüyor. Şahitleri de var ispatlı delilli. Ben o gün bunu dedikten sonra o mazotlar biriktirilmeye, fabrikaya hizmet eden taşeronların araçlarına koyulmaya başlanmış. Bunu da yeni duydum. Dökmeyi bıraktılar birilerine peşkeş çekiyorlar" YÖNETİMİN GÖREVDEN EL ÇEKTİRİLİP, ÖNCELİKLE TÜRASAŞ TEFTİŞ KURULU BŞK.'ĞI VE SAVCILIK KENDİLİĞİNDEN HAREKETE GEÇEREK SORUŞTURMA BAŞLATMASI GEREKİR.

0 1 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi