Eskişehir'de İYİ Parti törenle 6. yaşlarını kutladı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de İYİ Parti törenle 6. yaşlarını kutladı
A
a

İYİ Parti’nin 6’ncı yıldönümü dolayısıyla düzenlenen törende konuşan Eskişehir İl Başkanı Serdar Ulucan, “İYİ Parti, saraylara kapı kulu olmak yerine aziz milletimizin partisi oldu. Artık iyi oynayanlar değil, iyi olanlar kazanacak” dedi.

Sütiş Eskişehir
İYİ Parti’nin 6’ncı yıldönümü dolayısıyla düzenlenen törende konuşan İl Başkanı Serdar Ulucan, “İYİ Parti, saraylara kapı kulu olmak yerine aziz milletimizin partisi oldu. Artık iyi oynayanlar değil, iyi olanlar kazanacak” dedi.

İYİ Parti İl Teşkilatı tarafından partinin kuruluşunun 6’ncı yıl dönümü dolayısıyla Vilayet Meydanı’nda tören gerçekleştirildi. Törene İl Başkanı Serdar Ulucan, Tepebaşı İlçe Başkanı Görkem Yıldırım, Odunpazarı İlçe Başkanı Gürol Yer, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Emine Edizgil, eski Milletvekili Arslan Kabukçuoğulu, komisyon başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

MİLLETİMİZİN PARTİSİ

Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Törende konuşma yapan İl Başkanı Ulucan, “Partimiz aradan geçen 6 yıl içerisinde cesur insanların partisi oldu. Yaşadığımız nice zorluk, baskı ve yıpratmalara karşı kimseye boyun eğmedik. Çünkü İYİ Parti, saraylara kapı kulu olmak yerine aziz milletimizin partisi oldu. Bu yolculuğumuz süresince akıllara durgunluk veren alçakça iftiralarla karşılaştık. En ahlaksız kişilerin bile söyleyemeyeceği yalanlara muhatap olduk. Üstelik partimizin 14 Mayıs seçimleri öncesinde haklı gerekçesini sunduğunda dinlemeyip, ülkemizin 5 yılını çalanlar, bugünde hür ve müstakil olarak milletimizle kucaklaşırken, partimizin iktidar yolunda yürüdüğünü gördüklerinden, iftira ve yalanlarına halen devam ediyor” dedi. 

KİMSENİN ARKA BAHÇESİ OLMAYACAĞIZ

Geride kalan altı yıl boyunca önlerine sürekli engellerin çıkarıldığına da dikkat çeken Ulucan “Bu süre içerisinde bütün yollarımız tutuldu. Ayak oyunlarıyla seçimlere girmemiz engellenmeye çalışıldı. Bize selam verenlerin bile haklarında soruşturmalar açıldı. İYİ Parti olarak bu iki kutuplu düzene piyon olmayacağız. Önümüzde zorlu bir yerel seçim süreci var. Bu süreçte kimsenin arka bahçesi olmayacağız. İYİ Parti olarak yolumuza devam edeceğiz. Milletimizde, bu gerçeği görüyor ve emin adımlarla iktidara yürüyoruz. Artık biz hazırız. Şimdi gerisini onlar düşünsün. Bizim anlayışımızda, iktidar olmak demek, sorumluluk almak demektir. Hizmet demek, refah demek, huzur demek, mutluluk demektir. Artık Türkiye’de ve Eskişehir’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Artık iyi oynayanlar değil, iyi olanlar kazanacak” diye konuştu. 
Kaynak : Ali Naki Erdoğan
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi