Eskişehir'de iğrenç iddia: 15 yaşındaki çocuğa...

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de iğrenç iddia: 15 yaşındaki çocuğa...
A
a

Eskişehir’de 38 yaşındaki dövmecinin 15 yaşındaki çocuğa uyuşturucu madde temin edip cinsel istismarda bulunduğu iddiası mahkemeye taşındı. 38 yaşındaki dövmeci savunmasında, “Mağduru tanımıyorum." dedi.

Sütiş Eskişehir
Eskişehir’de 15 yaşındaki çocuğa uyuşturucu madde temin edip cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 38 yaşındaki dövmeci savunmasında, “Mağduru tanımıyorum. Benim hakkımda neden bu iddialarda bulunduğunu bilmiyorum” dedi.

İddiaya göre 2022’nin Eylül ayında dövme yaptırmak için kent merkezindeki bir dövme dükkanına giden 15 yaşındaki kız çocuğu, kendisine dövme yapan 38 yaşındaki S.Ö. ile sosyal medya üzerinden görüşmeye başladı. Birkaç gün sonra çocuğu yanına çağıran ve dükkanında uyuşturucu madde temin eden S.Ö, çocuğa otomobil içerisinde istismarda bulundu. 

Geçen Şubat’ta çocuğunun telefonundaki mesajları fark eden annesi  S.Ö’den şikayetçi oldu. Polis ekiplerince gözaltına alınan S.Ö, emniyet ve savcılıktaki işlemlerinin ardından çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince “çocuğun cinsel istismarı” suçundan tutuklandı.   

Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmanın tamamlanmasının ardından şüpheli S.Ö. hakkında “çocuğun cinsel istismarı” suçundan cezalandırılması talebiyle hazırlanan iddianame 3. Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi.  

“HİÇ MESAJLAŞMADIM”

Eskişehir 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılanan sanık S.Ö, davanın 12 Eylül’deki ilk celsesinde yaptığı savunmada, “Suçlamayı kabul etmiyorum. Mağduru tanımıyorum. Benim hakkımda neden bu şekilde iddialarda bulunduğunu bilmiyorum. 12 Ekim 2022 ile 6 Şubat 2023 arasında yüksek güvenlikli adli psikiyatri servisinde yatmıştım. Bu yüzden iddiaların hiçbirini kabul etmiyorum. Benim dövme dükkanım merkezi bir konumdadır. Etrafında başka iş yerleri de vardır. İş yerimin önü camlıdır. İddia edilen eylemleri yapmam mümkün değildir. İş yerimde kamera da vardır. Mağdurla hiç mesajlaşmadım. Bahsedilen mesajlar bana ait değildir” dedi.

“KORKTUĞUM İÇİN ANLATAMAMIŞTIM”

İkinci celsede ifadesi alınan çocuk ise, “Babamın öğrenmesinden endişe ettiğim için ilk ifademde olayı anlatamamıştım. Ailemden korkuyordum. Ancak şu anda annem yanımda olduğu için rahat anlatabiliyorum” dedi.

Sanığın tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı 2024’ün Ocak ayına erteledi.
Kaynak : Abdullah Güçlü
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi