Eskişehir'de gençlere bir çağrı da Başkan Kurt'tan

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de gençlere bir çağrı da Başkan Kurt'tan
A
a

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, kısa sürede yaşanan iki öğrenci intiharına ilişkin duyduğu üzüntüyü dile getirerek gençlere çağrıda bulundu

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, kısa sürede yaşanan iki öğrenci intiharına ilişkin duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Gençler, yalnız olmadığınızı bilmenizi istiyorum. Kaygınız, derdiniz, probleminiz ne olursa olsun bizimle paylaşın. Adalar'daki Ceren Özdemir Gençlik Merkezimize gelin, tüm sorunları birlikte dayanışmayla aşalım. Oradaki genç arkadaşlarımız, eğitmenlerimiz, danışmanlarımız sizinle her problemi konuşmaya hazır” değerlendirmesinde bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in ardından Başkan Kurt da sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, gençlere “dertleşelim” çağrısı yaptı.
Kazım Kurt, çağrısında şu ifadelere yer verdi:
“Sevgili genç arkadaşlarım, son günlerde aldığımız acı haberler hepimizde tarifsiz bir üzüntü yarattı. Zor günlerden geçiyoruz. Birçoğunuzun ekonomik olarak zorlandığını, gelecek kaygısı yaşadığını, özgür hissetmediğini biliyorum. Ancak yalnız olmadığınızı bilmenizi istiyorum. Kaygınız, derdiniz, probleminiz ne olursa olsun bizimle paylaşın. 
Adalar'daki Ceren Özdemir Gençlik Merkezimize gelin, tüm sorunları birlikte dayanışmayla aşalım. Oradaki genç arkadaşlarımız, eğitmenlerimiz, danışmanlarımız sizinle her problemi konuşmaya hazır. Siz ne zaman isterseniz ben de orada olurum. Sık sık buluşalım, dertleşelim, sıkıntılarımızı birlikte aşalım, birlikte mücadele edelim. Yaşama tutunun, umudunuzu kaybetmeyin, ideallerinizden vazgeçmeyin. 
İnanın çözülmeyecek problem yok. Bu ülkeyi sizin umudunuz olmadan aydınlık günlere kavuşturamayız. Yaşamı güzelleştirmek için el ele verelim, neler yapabileceğimizi birlikte planlayalım. 
Sizleri seviyorum. Her an, her koşulda derdinizi dinlemeye hazırım.”

 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi