Eskişehir'de büyük sorundu şimdi Türkiye'ye örnek oldu!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de büyük sorundu şimdi Türkiye'ye örnek oldu!
A
a

Adalet Bakanlığı’nın “alternatif çözüm yollarından biri olan uzlaştırma uygulamalarını etkin şekilde kullandığı” değerlendirmesi üzerine Eskişehir Cumhuriyet Başsavcılığı, Uzlaştırma Ödülü’ne layık görüldü. 

Sütiş Eskişehir
Eskişehir Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yeldan’a Ankara’da 24 Ekim’de düzenlenen törenle Uzlaştırma Ödülü takdim edildi. Ödülü Eskişehir’e getiren Başsavcı Yeldan, Uzlaştırma Bürosu’nda görevli cumhuriyet savcıları ve yargı çalışanlarıyla Eskişehir Adliyesi Yunus Emre Konferans Salonu’nda bir araya gelerek ödülü Uzlaştırma Bürosu’na teslim etti. 

“BU BAŞARI HEPİMİZİN”

Uzlaştırma Ödül ile ilgili değerlendirmede bulunan Başsavcı Ali Yeldan, “Alternatif çözüm yollarının başında gelen ve onarıcı adalet kavramını, tarafların karşılıklı rızaları ve katkısı ile ortaya koyan, dava ve ihtilafların hızla çözümünü sağlayan uzlaştırma uygulamaları ile ilgili Adalet Bakanlığımızın yaptığı değerlendirme sonucu Cumhuriyet Başsavcılığımız ödüle layık görülmüştür. Bu ödülün paydaşı olan anlayışlı, hoşgörülü ve adalete katkı sunan Eskişehirlilere ve tüm uzlaştırıcılarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu başarı hepimizin” dedi.
Kaynak : Abdullah Güçlü
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi