Eskişehir'de 100. yıla özel 1923'er bayrak!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Eskişehir'de 100. yıla özel 1923'er bayrak!
A
a

Dost Dernekler Federasyonu başkanları ve üyeleri, Eskişehir Hamamyolu’nda bir araya gelerek vatandaşlara 1923 adet bayrak dağıttı.

Sütiş Eskişehir
Dost Dernekler Federasyonu başkanları ve üyeleri, Hamamyolu’nda bir araya gelerek vatandaşlara 1923 adet bayrak dağıttı.

Dost Dernekler Federasyonu, cumhuriyetin 100’üncü yılı dolayısıyla Hamamyolu’nda vatandaşlara bayrak dağıttı. 3 ayrı stantta 1923’er adet bayrağı vatandaşlara ulaştıracaklarını söyleyen Dost Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Ayhan Arslan, cumhuriyetin 100’üncü yılını vurgulayarak, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutladığımız șu günlerde istiklal mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere vatan savunmasında, ülkesi, bayrağı ve milleti için canını hiçe sayarak şehadet şerbeti içerek ebediyete intikal etmiş bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz. Ay yıldızlı al bayrağı göğsümüzde onurla taşımanın haklı gururuyla bizler de bugün Dost Dernekleri Federasyonu olarak üç ayrı stantta 1923'er adet bayrak dağıtıyoruz. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında dernek paydaşlarımızın katılımlarıyla bugünün sevincini yaşamaktayız. Türkiye Cumhuriyeti’nin evlatları olarak, bizlere ve Aziz Milletimize bu güzel günleri görmemize vesile olan, öncelikle yüce Rabbimize ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile onun silah arkadaşlarına minnettarız. ÜIkemizi ve bayrağımızı seviyor ve sevdiriyoruz. Yaşasın cumhuriyet” ifadelerini kullandı.
 
Kaynak : Berivan Halis
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi