Başkan Ataç'tan da gençlere çağrı: Yanınızdayım

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Başkan Ataç'tan da gençlere çağrı: Yanınızdayım
A
a

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir'de yaşamına son veren iki gencin acısının herkesi çok üzdüğünü söylerken, çağrıda bulundu

Sütiş Eskişehir
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Eskişehir'de yaşamına son veren iki gencin acısının herkesi çok üzdüğünü belirterek, “Öpe koklaya büyüttüğümüz, saçının teline zarar gelmesin diye üzerine titrediğimiz evlatlarımızın kendisini mutsuz hissetmesine, geleceklerini umutsuz görmesine gönlüm razı değil” ifadesini kullandı.
Ataç, sosyal medya hesabından matemi yansıtan siyah bir fotoğrafla birlikte yaptığı paylaşımda gençlere hitaben şunları kaydetti:
“Sevgili gençler, her yönden zor günler yaşandığının, tüm bu zorlukların sizi etkilediğinin farkındayım. Şunu yeter ki bilin ve hissedin; sorun varsa çaresi de vardır. Her derdinizi gelip anlatabileceğiniz, yoluna koyabileceğiniz 19 Mayıs ve 29 Ekim Gençlik Merkezimiz, Kadın Dayanışma Merkezimiz ve Psikolojik Danışma Merkezimiz var. Projenize, fikirlerinize destek bulabileceğiniz Sosyal Kuluçka Merkezimiz var. Bu merkezleri ziyaret edin. Yeter ki gelin, konuşalım, paylaşalım, ne gerekiyorsa sizin için en doğru yolu bulalım.
Sizleri çok seviyor, gözlerinizden öpüyorum. Aydınlık günler için hep birlikte mücadele edeceğiz. Her zaman yanınızdayım.”

 
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi