Ak Parti İlçe Ziyaretleri Çerçevesinde Vatandaşlarla Buluştu

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Ak Parti İlçe Ziyaretleri Çerçevesinde Vatandaşlarla Buluştu
A
a

Ak Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım Ve Ak Parti Milletvekili Adayı Halil Eldemir İlçe Ziyaretleri Çerçevesinde Vatandaşlar İle Buluştu

Sütiş Eskişehir
AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım ve AK Parti Milletvekili Adayı Halil Eldemir ilçe ziyaretleri çerçevesinde vatandaşlar ile buluştu.
Yıldırım ve Eldemir ilçe ziyaretleri çerçevesinde; Pazaryeri, Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Söğüt ve Osmaneli ilçelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Vatandaşların problemleriyle yakından ilgileneceklerini belirten Başkan Yıldırım kapı kapı dolaşarak esnaf ve vatandaşların dertlerini dinleyip sohbet etti.
Başkan Yıldırım, ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “7’den 70’e herkese dokunuyoruz. Bu dokunuş seçim nedeniyle değil seçimlerden evvelde bu bölgeleri çok ziyaret ediyorduk. Vatandaşlarımızdan çok olumlu tepkiler alıyoruz. Bu da açıkçası bizi memnun ediyor. Vatandaşımızın bize karşı ilgisi davranışı duruşu nedir onu tartıyoruz. Gerçekten de çok olumlu tepkiler aldığımızı görüyoruz. 21 yıllık AK Parti iktidarlarında çıta gerçekten çok yükseldi. Sıkıntılı süreçlerimiz oldu ama biz diyoruz ki yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” ifadelerine yer verdi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi