Yıl Sonu Gösterilerinde Renkli Sahneler

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Yıl Sonu Gösterilerinde Renkli Sahneler
A
a

Bilecik Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğ

Sütiş Eskişehir
Bilecik’te düzenlenen ‘Dönem Sonu Etkinlikleri’ renkli sahnelere konuk oldu.
Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezleri, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının sona ermesini birbirinden güzel gösterilerle kutladı. Bilecik’te düzenlenen ‘Dönem Sonu Etkinlikleri’ kapsamında, Gençlik Merkezi kursiyerleri hazırladıkları müzik ve şiir konseri, tiyatro ve halk oyunları gösterileriyle seyircileri büyüledi. Yoğun ilgi gören programlarda kursiyerler, yıl boyunca aldıkları eğitimlerde kazandıkları becerileri sahnede sergileme imkânı buldu. Müzik ve şiir konserinde bazen duygusal bazen keyifli anlar yaşanırken, tiyatro ve halk oyunları gösterileri ise beğeniyle izlendi.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Yasin Özdemir, yaptığı açıklamada, ‘’Gençlik Merkezlerinin eğitim-öğretim yılı boyunca yürüttükleri çalışmalar ve dönem sonu etkinlikleri kapsamında hazırlanan gösteriler için kursiyerlerimizi, öğretmenlerimizi, Gençlik Merkezi personellerimizi ve emeği geçen herkesi tebrik ederim’’ ifadelerine yer verdi.
Gençlerin gelişimine ve yeteneklerinin ortaya çıkarılmasına büyük önem verdiklerini belirten İl Müdürü, Gençlik Merkezlerinin bu konuda önemli bir rol oynadığını vurgulayarak “Yıl boyunca birçok etkinlikte gördüğümüz gibi Bilecikli gençler imkan verildiğinde kabiliyetlerini ortaya koyuyorlar. Bizim görevimiz elimizdeki tüm imkanlarla onlara destek olmak ve yeteneklerini sergilemelerini sağlamaktır” dedi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi