Vali Yiğitbaşı Halk Toplantılarında Bin 337 Vatandaşı Dinledi

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Vali Yiğitbaşı Halk Toplantılarında Bin 337 Vatandaşı Dinledi
A
a

Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, 2023 Yılı İçerisinde 6 Halk Günü Toplantısı Gerçekleştirdiğini Söyleyen Vali Yiğitbaşı, Bu Toplantılarda 910 Kadın, 427 Erkek Olmak Üzere Toplamda Bin 337 Vatandaşın Taleplerinin Dinlendiğini Kaydetti.

Sütiş Eskişehir
Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, 2023 yılı içerisinde 6 halk günü toplantısı gerçekleştirdiğini söyleyen Vali Yiğitbaşı, bu toplantılarda 910 kadın, 427 erkek olmak üzere toplamda bin 337 vatandaşın taleplerinin dinlendiğini kaydetti.
Ekim ayı halk toplantısı Vali Yiğitbaşı başkanlığında ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla yapıldı.
Vatandaşların sıkıntı ve taleplerine etkili ve hızlı çözümler üretebilmek, devletle bağını güçlendirmek ve toplumun tüm kesimlerine ulaşabilmek amacıyla düzenli aralıklarla yapılan halk toplantılarının ekim ayı toplantısı, Vali Yiğitbaşı’nın başkanlığında yapıldı.
Toplantı öncesi konuşan Vali Yiğitbaşı, 2023 yılı içerisinde 6 halk günü toplantısı gerçekleştirdiğini söyleyen Vali Yiğitbaşı, bu toplantılarda 910 kadın, 427 erkek olmak üzere toplamda bin 337 vatandaşın taleplerinin dinlendiğini kaydetti. 638 nakdi yardım talebinin 552’sinin yani oran olarak yüzde 87’sinin karşılandığını ifade eden Vali Yiğitbaşı, 447 iş talebinden 268’inin yüzde 60 ile olumlu, diğer konularda yapılan bin 323 talebin 874’ünün de yüzde 65 oranla ile olumlu sonuçlandığını açıkladı.
Vali Yiğitbaşı, konuşmasının ardından toplantıya katılan vatandaşlara tek tek söz vererek kendisine iletilen talep, istek ve sıkıntılarını dinledi.
Kaynak : Afyonkarahisar Yerel Haberleri - İHA
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi