Tobb Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bilecik’Te Mühendislik Laboratuvarı’Nın Açılışına Katıldı

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç Tobb Başkanı Hisarcıklıoğlu, Bilecik’Te Mühendislik Laboratuvarı’Nın Açılışına Katıldı
A
a

Tobb Rifat Hisarcıklıoğlu Bilecik'te Mühendislik Laboratuarı'nın Açılışına Katıldı

Sütiş Eskişehir
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Bilecik’te Mühendislik Laboratuvarı’nın açılışını yaptı.
İlk olarak Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı’nı ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, ardından Şeyh Edebali Türbesi’ne geçerek burada TOBB tarafından yaptırılan asansör önünde kurdele kesim törenine katıldı. Ardından Hisarcıklıoğlu, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Zafer Asım Kaplancıklı’yı makamında ziyaret etti.
Vali Şefik Aygöl, CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Şermin Kahraman’ında eşlik ettiği ziyarette Hisarcıklıoğlu, TOBB hibesiyle yapımı tamamlanan ve faaliyete geçirilen Mühendislik Laboratuvarının açılışını yaptı. Üniversitenin bazı bölümlerini de gezen Hisarcıklıoğlu ve beraberindekiler, yeni yapılan Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu’nun önünde fotoğraf çektirdi.
Ardından Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nı da ziyaret eden Hisarcıklıoğlu, TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün ve oda üyeleri tarafından karşılandı. Burada toplantı salonunda sanayiciler ve iş adamlarıyla bir araya gelen Hisarcıklıoğlu, kentin ticareti ve sanayisiyle ilgili bilgiler alarak talep ve önerileri dinledi.
Kaynak : Bilecik Yerel Haberler - İHA
Şahin Erden Kuyumculuk
15 Temmuz 2024
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi