TFF 3. ligdeki temsilcimiz Eskişehirlilere seslendi!

ABONE OL:google news abone ol butonu
Videoyu Aç TFF 3. ligdeki temsilcimiz Eskişehirlilere seslendi!
A
a

Anadolu Üniversitesi’nin başarılı oyuncularından olan Umut Akpınar, son hazırlıklar devam ederken antrenman sonrasında ESGROUP Spor Servisinden Duhan Berk Ötsukarcı’ya açıklamalarda bulundu. Akpınar, “Eskişehirspor’un da bizim gibi önemli bir maçı var. İnşallah hafta sonu 2 takımda kazanır ve bu mutluluğu paylaşır” dedi.

Sütiş Eskişehir
İlk olarak son oynanan karşılaşma hakkında konuşan tecrübeli oyuncu Umut Akpınar, “Efeler ekibi Play-Off’u garantilediği için daha rahattı biz ise onlara nazaran biraz daha stresliydik fakat ona rağmen iyi mücadele ettiğimizi düşünüyorum. Saha da bizi etkiledi çünkü bizim oynadığımız saha farklı olduğu için ister istemez etkilendik. Dengeli bir maçtı 1 puanı son dakikada kurtardık işimizi son 2 haftaya bıraktık 2’de 2 yaparak Play-Off’a devam edeceğiz. Amacımız Play-Off oynamak inşallah bunu gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Taraftara ihtiyacımız var

Biz taraftarı olmayan bir kulübüz diyerek sözlerine devam eden Umut Akpınar,” İçerideki son maçımızda tüm Eskişehir’i bu maça bekliyoruz fakat bu hafta da Eskişehirspor’un çok önemli bir karşılaşması var Polatlı ile. İnşallah bu hafta her 2 takımda 3 puanı alır. Umarım Eskişehirspor’da istediğini alır ve son haftalara umutlu girer. Bizde önümüzdeki maçı kazanarak Play-Off’taki yerimizi daha da sağlamlaştırmak istiyoruz. Bizim gerçekten taraftar desteğine ihtiyacımız var çünkü onların eksikliğini hissediyoruz” şeklinde konuştu.

Tatlı bir baskı var

Gol krallığı hakkında da konuşan Umut Akpınar, “İbrahim Zeytin ile beraber dostane bir rekabetimiz var. İkimizin de ilk amacı gol atarak takımımıza yardımcı olmak. Gol krallığında kaçıncı olduğumuzun hiçbir önemi yok. İbrahim ile ortak hedefimiz bu takımın başarısı. Üstümüzde tatlı bir baskı var ama sağ olsunlar yönetimimiz ve takımımız bizim bu baskı ile başa çıkmamızı kolaylaştırıyor. Umarım bu baskı bizim performansımızı daha da yukarıya çeker ve galibiyetimize yardımcı olur tek hedefimiz bu “diyerek sözlerini noktaladı.
 
Kaynak : MUHABİR - DUHAN BERK ÖTSUKARCI
Ercan Kardeşler Kuyumculuk
1000
icon
Es 21 Nisan 2024 19:20

Ben kendi adıma bir oyun Oynadığımda yenildiğim zaman hiç kabullenemiyorum. 11 tane oyuncudan hicbirinin mi zoruna gitmiyor. Nasıl kabulleniyorsunuz yenilgiyi. İki haftadır rakipler bize calısîyor Bizim topcular da is yok. Reziller yazıklar olsun.

0 0 Cevap Yaz
Bu Eskişehir haberi ilginizi çekebilir! İlginç Eskişehir haberi